logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Łukasz Nos Fotografia Artystyczna fotograf komunijny

O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii począwszy od ślubnej, poprzez okolicznościową na komunijnej i dziecięcej kończąc ;) Posiadam własne domowe studio fotograficzne (znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Mrągowskiej 84) raz współpracuję z zawodowymi wizażystkami, więc zapraszam także na stylizowane sesje studyjne.
Logo
Łukasz Nos Fotografia Artystyczna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 75 - 2000 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Zdjęcia z tego wydarzenia będą wspaniałym prezentem dla uczestników, ich rodziców, dziadków i chrzestnych.

Reportaż grupowy obejmuje dokumentację fotograficzną z przebiegu całej uroczystości począwszy od wejścia do kościoła, poprzez mszę na zdjęciach po mszy oraz w białym tygodniu kończąc. Koszt reportażu to 75 zł do 200 zł/uczestnik w zależności od wybranego pakietu.

Każdy uczestnik otrzymuje wspaniałą pamiątkę w postaci mini albumu komunijnego oraz galerię zawierającą zdjęcia z przebiegu mszy, dostępne są takie ujęcia, jak zdjęcia ogólne, portretowe w ławkach, z przyjęcia eucharystii, portretowe na tle ołtarza, rodzinne z rodzicami/chrzestnymi/dziadkami, czy z rówieśnikami.


Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje.  
Pakiet 2
DOSTĘPNE PAKIETY DLA REPORTAŻU KOMUNII GRUPOWEJ:

PODSTAWOWY w cenie 75 zł/dziecko (dla minimum 20 dzieci lub 2500 zł dzielone na ilość osób) zawiera ujęcia w wersji cyfrowej z przebiegu uroczystości, każdy uczestnik ma zagwarantowane ujęcia portretowe z ławki, moment przyjęcia Eucharystii, rozdanie obrazków (jeśli jest realizowane po mszy) oraz ujęcie grupowe, dodatkowo w pakiecie znajdują się ujęcia z przebiegu mszy obejmujące przemowy, indywidualne wystąpienia, dary itp. Łącznie dostępnych będzie około 200-300 zdjęć w zależności od ilości osób i długości mszy(dla grupy 30 dzieci, dla większej ilości dzieci ilość zdjęć jest proporcjonalnie większa).

ŚREDNI w cenie 100 zł/dziecko (dla minimum 20 dzieci lub 2500 zł dzielone na ilość osób) - jest to pakiet podstawowy zawierający dodatkowo pamiątkowy mini-album z 3 indywidualnymi zdjęciami 15x21cm dla każdego uczestnika (zdjęcie portretowe, przyjecie eucharystii, zdjęcie grupowe) , łącznie do pobrania będzie minimum 200-300 zdjęć.

DUŻY w cenie 200 zł/dziecko (dla minimum 20 dzieci lub 4500 zł dzielone na ilość zainteresowanych osób) jest to pakiet podstawowy zawierający dodatkowo ręcznie robiony aksamitny album komunijny 20x20cm z twardą okładką oraz sztywnymi dziesięcioma stronami.

Dodatkowo przed/po mszy oraz w białym tygodniu realizowane są ujęcia z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami, księdzem itp.

Dla większej ilości dzieci istnieje możliwość negocjacji cen jak i dowolna modyfikacja pakietów. 
Pakiet 3
SESJA PLENEROWA w cenie 450 zł obejmuje 15 wyretuszowanych zdjęć plenerowych (wraz z odbitkami 15x21cm) lub w cenie 800 zł w pakiecie obejmującym 30 zdjęć wraz z ręcznie robionym fotoalbumem zawierającym sztywne całkowicie rozkładane karty (650 zł z odbitkami zamiast albumu). 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1000 - 3200 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
PAKIET MINI obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 30 wyretuszowanych zdjęć oraz 30 odbitek w formacie 15x21cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI obejmuje zdjęcia z uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie wraz opcjonalną z mini sesją plenerową realizowaną w dniu ślubu. Łącznie otrzymacie minimum 250 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 50 odbitek 15x21cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości. 
Pakiet 3
PAKIET DUŻY dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz mini sesję plenerową (realizowaną w dniu ślubu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 400 wyretuszowanych zdjęć, 100 odbitek w formacie 15x21 oraz dostęp do galerii internetowej dla gości. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 - 1000 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

PAKIET MINI w cenie 450 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. W tym pakiecie oferuję łącznie minimum 30 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. Otrzymają Państwo minimum 60 wyretuszowanych zdjęć oraz 30 odbitek 15x21cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu.  
Pakiet 3
PAKIET DUŻY obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Otrzymają Państwo minimum 100 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 50 odbitek 15x21cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 250 - 650 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Sesja kobieca buduarowa, jak i glamour może być niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i mogą być idealną okazją do zatrzymania pięknych wspomnień, spędzenia miłych chwil przed obiektywem, lub spełnienia fotograficznych marzeń . Ten rodzaj sesji może być zrealizowany zarówno w Twoim domowym zaciszu, w plenerze, czy studio fotograficznym a także w stylowym apartamencie. Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić Twoją urodę i charakter połączony z emocjami akcentując również sex appela, którego granice właśnie Ty ustalasz.

Sesja może być zrealizowana w moim atelier, gdzie możemy uchwycić ujęcia typowo studyjne na jednolitym tle (kolory do wyboru), jak i buduarowe, czy sensualne w salonie.
Możemy także wykonać sesję w Twoim mieszkaniu, w plenerze lub w wynajętym przez Ciebie apartamencie (przy dojeździe należy doliczyć 25 zł do każdej sesji).

PAKIET MINI w cenie 250 zł obejmuje 5 (lub 10 w cenie 400 zł) wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami 13x18cm. Czas trwania sesji około 30-60 minut. Makijaż we własnym zakresie.
 
Pakiet 2
PAKIET MAXI w cenie 600 zł obejmuje przygotowanie makijażu przez profesjonalną wizażystkę, 20 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami.


Ceny dotyczą zdjęć w moim atelier, w przypadku dojazdu na terenie Wrocławia lub sesji plenerowej należy doliczyć 50 zł. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 450 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Dzieci tak szybko dorastają, są pełne energii, emocji i miłości. Na uwiecznienie chwil z nimi nie jest potrzebny odpowiedni moment, czy powód. Wspomnienia pozostaną nie tylko w sercu, ale i na papierze.
Sesja dziecięca noworodkowa realizowana jest przy naturalnym świetle (bez użycia lamp błyskowych, które mogą niepokoić lub zaszkodzić) u Państwa w domu, gdzie maluszek będzie czuł ciepło i pewnie. Zdjęcia .

Sesja dla dzieci powyżej 12 miesięcy może być zrealizowana u Państwa w domu, w plenerze lub w moim domowym studio.

PAKIET MINI w cenie 450 zł obejmuje 10 wyretuszowanych zdjęć oraz 10 odbitek 15x21cm, a także kolaż wraz z odbitką 20x20cm na jedwabnym papierze.

Istnieje możliwość dobrania mini albumów oraz odbitek na papierze Art.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 - 550 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
FOTOGRAFIA STUDYJNA to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.
W studio dostępne są różne tła, a także akcesoria w postaci wianków, diademów oraz sukienek wieczorowych w różnych rozmiarach.
Tematyka sesji studyjnej jest dowolna- może to być portret lub sesja sensualna, a może potrzebujesz kilka ujęć biznesowych do CV lub na portale społecznościowe ?

PAKIET 1 w cenie 100 zł obejmuje 1 wyretuszowane zdjęcie, czas trwania około 20 minut.  
Pakiet 2
SESJA METAMORFOZA w cenie 550 zł obejmująca makijaż podkreślający atuty urody i maskujący ewentualne niedoskonałości skóry wraz ze wskazówkami dotyczącymi jego przygotowania, a także 15 ujęć wraz z odbitkami wykonanych przed, w czasie przygotowania, jak i już z gotowym makijażem.Może to być wspaniały prezent na urodziny, bądź na wieczór panieński, a może zwykłe spotkanie z przyjaciółkami ? Jak wiadomo w grupie raźniej, więc zabierz ze sobą przyjaciółkę, a najlepiej dwie przyjaciółki i ciesz się jeszcze większą zabawą, a przy tym lepszą ceną wynoszącą 1100 zł dla 3 osób.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 - 850 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe, możliwe ujęcia indywidualne, jak i z partnerem.
Sami wybieracie najlepsze ujęcia do retuszu.

PAKIET 1 MINI w cenie 150 zł zawiera 2 wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej z możliwością doboru dodatkowych ujęć w cenie 60 zł/sztuka, czas trwania sesji 30 minut. Cena dotyczy sesji na szarym lub brązowym tle (sukienki dostępne na miejscu), ujęcia indywidualne lub z partnerem.

Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 150 zł.  
Pakiet 2
PAKIET 2 STANDARD zawiera 10 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami, czas trwania sesji około 90 minut.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 150 zł. 
Pakiet 3
PAKIET 3 MAXI zawiera 25 wyretuszowanych zdjęć oraz fotoalbum w formacie 20x20cm. Czas trwania sesji około 2 godziny.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru dowolne suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 150 zł.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 - 750 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
PAKIET 1 w cenie 350 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
==================
PAKIET 2 w cenie 550 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
 
Pakiet 2
PAKIET 3 w cenie 750 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz ręcznie składany fotoalbum zawierający 10 sztywnych stron rozkładanych całkowicie na płasko.
Istnieje możliwość dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane