Logo
O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z poniższą pełną ofertą fotografii ślubnej, okolicznościowej, studyjnej, motoryzacyjnej i artystycznej. Sesje studyjne realizowane są w moim studio znajdującym się we Wrocławiu przy ulicy Mrągowskiej 84 po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Łukasz Nos KONTAKT

Fotografia komunijna cena: 350 - 1500 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałym prezentem i przywoła wspomnienia zarówno Wam,jak i Waszemu kochanemu skarbowi.

SESJA PLENEROWA w cenie 350 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć plenerowych wykonanych w dowolnym dniu.  
Pakiet 2 cena: 1500 zł
REPORTAŻ GRUPOWY  w cenie uzależnionej od ilości dzieci obejmuje minimum kilkadziesiąt wyretuszowanych zdjęć. Jest to pełen reportaż sakramentu skierowany dla minimum kilkunastu dzieci zawierający ujęcia przed, w trakcie a także po mszy wraz ze zdjęciami portretowymi oraz rodzinnymi na tle ołtarza, grupowymi w kościele i pod kościołem. Zdjęcia rozpoczynają się przed mszą, fotografuję całą ceremonię, w tym indywidualne przemowy dzieci, portrety w ławkach, moment przyjęcia sakramentu, podziękowania, itd.
W podstawowym pakiecie w cenie 60 zł/dziecko każdy uczestnik dostaje pamiątkowy minialbum zawierający 4 indywidualne zdjęcia 13x18cm, w pakiecie rozszerzonym w cenie 100 zł/dziecko każdy uczestnik dostaje pamiątkowy mini album zawierający 5 zdjęć oraz płytę, na której znajdują się wszystkie ujęcia w formie cyfrowej.


Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 800 - 2000 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
PAKIET MINI w cenie 800 zł obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 40 wyretuszowanych zdjęć wraz z galerią internetową dla gości.  
Pakiet 2 cena: 1500 zł
PAKIET ŚREDNI w cenie 1500 zł obejmuje zdjęcia z przygotowania, uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie. Łącznie otrzymacie minimum 100 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 25 odbitek 13x18cm z możliwością doboru pakietu dodatkowych ujęć, jak i zdjęć bez retuszu. 
Pakiet 3 cena: 2000 zł
PAKIET DUŻY w cenie 2000 zł dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz sesję plenerową (realizowaną w innym dniu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 150 wyretuszowanych zdjęć (wraz z linkiem do galerii dla gości), 40 odbitek w formacie 13x18 z możliwość doboru opcji, jak dodatkowe ujęcia, sesja aparatem natychmiastowym czy album ślubny lub fotoksiążka. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 - 700 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka.Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

PAKIET MINI w cenie 300 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. W tym pakiecie oferuję łącznie minimum 30 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2 cena: 450 zł
PAKIET ŚREDNI w cenie 450 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. Otrzymają Państwo minimum 50 wyretuszowanych zdjęć oraz 25 odbitek 13x18cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu.  
Pakiet 3 cena: 700 zł
PAKIET MAXI w cenie 750 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Otrzymają Państwo minimum 125 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 50 odbitek 13x18cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 200 - 700 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Sesja kobieca buduarowa, jak i glamour/ akt może być niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i mogą być idealną okazją do zatrzymania pięknych wspomnień, spędzenia miłych chwil przed obiektywem, lub spełnienia fotograficznych marzeń . Ten rodzaj sesji może być zrealizowany zarówno w Twoim domowym zaciszu, w plenerze, czy moim studio fotograficznym a także w stylowym apartamencie. Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić Twoją urodę i charakter połączony z emocjami akcentując również sex appela, którego granice właśnie Ty ustalasz.


PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć, sesja realizowana jest w moim studio (przy opcji pleneru lub dojazdu do wybranego przez Ciebie miejsca obowiązuje dopłata +50 zł na terenie Wrocławia oraz 1zł/km. poza miasto) .  
Pakiet 2 cena: 400 zł
PAKIET 2 w cenie 400 zł obejmuje 15 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, sesja realizowana jest w moim studio (przy opcji pleneru lub dojazdu do wybranego przez Ciebie miejsca obowiązuje dopłata +50 zł na terenie Wrocławia oraz 1zł/km. poza miasto) . 
Pakiet 3 cena: 700 zł
PAKIET 3 SESJA W APARTAMENCIE w cenie od 700 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, sesja realizowana jest w wybranym przeze mnie apartamencie we Wrocławiu. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 - 400 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Dzieci tak szybko dorastają, są pełne energii, emocji i miłości. Na uwiecznienie chwil z nimi nie jest potrzebny odpowiedni moment, czy powód. Wspomnienia pozostaną nie tylko w sercu, ale i na papierze. Sesja dziecięca może być realizowana w plenerze, studio lub u Was w domu, gdzie maluszek będzie się czuł ciepło i pewnie

PAKIET MINI w cenie 200 zł obejmuje 5 wyretuszowanych zdjęć, w pakiecie tym znajduje się jeden kolaż.

Istnieje możliwość doboru dodatkowych ujęć, mini albumów oraz dodatkowych odbitek lub kolaży w papierowej/cyfrowej wersji.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
PAKIET MAXI w cenie 400 zł obejmuje 15 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, w pakiecie tym znajdują się dwa kolaże z możliwością doboru dodatkowych ujęć.

Istnieje możliwość doboru dodatkowych ujęć, mini albumów oraz dodatkowych odbitek lub kolaży w papierowej/cyfrowej wersji.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 - 500 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
FOTOGRAFIA STUDYJNA jest to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.

PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć, w pakiecie tym znajduje się jeden kolaż z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
PAKIET 2 w cenie 400 zł obejmuje 15 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, w pakiecie tym znajdują się dwa kolaże z możliwością doboru dodatkowych ujęć. 
Pakiet 3 cena: 400 zł
SESJA METAMORFOZA w cenie 500 zł obejmuje profesjonalny makijaż, 15 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, w pakiecie tym znajdują się dwa kolaże z możliwością doboru dodatkowych ujęć. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 200 - 500 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe - w każdym pakiecie dostępna jest stylizacja, garderoba plus opcjonalny wizaż.

PAKIET 1 w cenie 200 zł zawiera 6 wyretuszowanych zdjęć, czas trwania sesji około godziny.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
PAKIET 2 w cenie 400 zł zawiera 15 wyretuszowanych zdjęć, czas trwania sesji około 1-1,5 godziny. 
Pakiet 3 cena: 500 zł
PAKIET 3 w cenie 500 zł zawiera profesjonalny makijaż, 15 wyretuszowanych zdjęć. Czas trwania sesji wraz z przygotowaniem makijażu około 3 godziny.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe). Czas trwania sesji około 30-60 minut.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane