Logo
O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z poniższą pełną ofertą fotografii ślubnej, okolicznościowej, studyjnej, motoryzacyjnej i artystycznej. Sesje studyjne realizowane są w moim studio znajdującym się we Wrocławiu przy ulicy Mrągowskiej 84 po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Łukasz Nos KONTAKT

Fotografia komunijna cena: 400 - 1500 zł
Pakiet 1 cena: 1500 zł
Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałym prezentem i przywoła wspomnienia zarówno Wam,jak i Waszemu kochanemu skarbowi.

Jestem fotografem specjalizującym się w reportażach z przebiegu Komunii grupowych, dotychczas sfotografowałem ponad 500 dzieci w kilkunastu parafiach we Wrocławiu oraz okolicach, posiadam duże doświadczenie w tego typu uroczystościach. Zapraszam na spotkanie, na którym zaprezentuję przykładowe galerie oraz rożne wersje mini-albumików komunijnych, jak i ręcznie robionych albumów pamiątkowych.

Reportaże grupowe zaczynają się od 1500 zł, poniżej skrócona oferta, pakiety dowolnie można modyfikować.


REPORTAŻ GRUPOWY w cenie uzależnionej od ilości dzieci obejmuje minimum kilkadziesiąt wyretuszowanych zdjęć. Jest to pełen reportaż sakramentu skierowany dla minimum kilkunastu dzieci zawierający ujęcia przed, w trakcie a także po mszy wraz ze zdjęciami portretowymi oraz rodzinnymi na tle ołtarza, grupowymi w kościele i pod kościołem. Zdjęcia rozpoczynają się przed mszą, fotografuję całą ceremonię, w tym indywidualne przemowy dzieci, portrety w ławkach, moment przyjęcia sakramentu, podziękowania, rozdanie obrazków oraz portrety i zdjęcia grupowe w Białym Tygodniu.
W podstawowym pakiecie w cenie 75 zł/dziecko (dla minimum 30 dzieci lub 2500 zł dzielone na ilość osób) każdy uczestnik dostaje pamiątkowy mini-album zawierający 3 indywidualne zdjęcia 15x21cm oraz link do pobrania dodatkowych zdjęć z uroczystości. W pakiecie rozszerzonym w cenie 100 zł/dziecko (dla minimum 30 dzieci lub 3000 zł dzielone na ilość zainteresowanych osób)każdy uczestnik dostaje pamiątkowy mini album zawierający 5 zdjęć oraz płytę w pamiątkowym etui, na której znajdują się dodatkowe ujęcia w formie cyfrowej.

W pakiecie MAXI w cenie 170 zł/dziecko każdy uczestnik dostaje pamiątkowy ręcznie robiony album z twardą okładką wykonaną z płutna lub zamszu oraz z pięcioma sztywnymi rozkładanymi kartami (łącznie 10 stron).


Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
SESJA PLENEROWA w cenie 400 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć plenerowych (wraz z dwunastoma odbitkami) lub w cenie 600 zł w pakiecie obejmującym 30 zdjęć wraz z ręcznie robionym fotoalbumem zawierającym sztywne całkowicie rozkładane karty. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 800 - 2250 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
PAKIET MINI w cenie 800 zł obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 40 wyretuszowanych zdjęć wraz z galerią internetową dla gości.  
Pakiet 2 cena: 1500 zł
PAKIET ŚREDNI w cenie 1500 zł obejmuje zdjęcia z przygotowania, uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie. Łącznie otrzymacie minimum 100 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 25 odbitek 13x18cm z możliwością doboru pakietu dodatkowych ujęć, jak i zdjęć bez retuszu. 
Pakiet 3 cena: 2250 zł
PAKIET DUŻY w cenie 2000 zł dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz sesję plenerową (realizowaną w innym dniu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 150 wyretuszowanych zdjęć (wraz z linkiem do galerii dla gości), 40 odbitek w formacie 13x18 z możliwość doboru opcji, jak dodatkowe ujęcia, sesja aparatem natychmiastowym czy album ślubny lub fotoksiążka. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 - 850 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka.Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

PAKIET MINI w cenie 350 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. W tym pakiecie oferuję łącznie minimum 20 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
PAKIET ŚREDNI w cenie 500 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. Otrzymają Państwo minimum 40 wyretuszowanych zdjęć oraz 20 odbitek 15x21cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu.  
Pakiet 3 cena: 850 zł
PAKIET MAXI w cenie 850 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Otrzymają Państwo minimum 80 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 40 odbitek 13x18cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 250 - 650 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Sesja kobieca buduarowa, jak i glamour może być niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i mogą być idealną okazją do zatrzymania pięknych wspomnień, spędzenia miłych chwil przed obiektywem, lub spełnienia fotograficznych marzeń . Ten rodzaj sesji może być zrealizowany zarówno w Twoim domowym zaciszu, w plenerze, czy studio fotograficznym a także w stylowym apartamencie. Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić Twoją urodę i charakter połączony z emocjami akcentując również sex appela, którego granice właśnie Ty ustalasz.

Sesja może być zrealizowana w moim atelier, gdzie możemy uchwycić ujęcia typowo studyjne na jednolitym tle (kolory do wyboru), jak i buduarowe, czy sensualne w salonie.
Możemy także wykonać sesję w Twoim mieszkaniu, w plenerze lub w wynajętym przez Ciebie apartamencie (przy dojeździe należy doliczyć 25 zł do każdej sesji).

PAKIET MINI w cenie 250 zł obejmuje 5 (lub 10 w cenie 400 zł) wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami 13x18cm. Czas trwania sesji około 30-60 minut. Makijaż we własnym zakresie.
 
Pakiet 2 cena: 650 zł
PAKIET MAXI w cenie 650 zł obejmuje przygotowanie makijażu przez profesjonalną wizażystkę, 25 wyretuszowanych zdjęć, a także ręcznie składaną fotoksiążkę 15x15cm w twardej okładce oraz z twardymi kartami. Całkowity czas trwania sesji to 3-4 godziny.


Ceny dotyczą zdjęć w moim atelier, w przypadku dojazdu na terenie Wrocławia lub sesji plenerowej należy doliczyć 25 zł. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 - 400 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Dzieci tak szybko dorastają, są pełne energii, emocji i miłości. Na uwiecznienie chwil z nimi nie jest potrzebny odpowiedni moment, czy powód. Wspomnienia pozostaną nie tylko w sercu, ale i na papierze. Sesja dziecięca może być realizowana w plenerze, studio lub u Was w domu, gdzie maluszek będzie się czuł ciepło i pewnie

PAKIET MINI w cenie 250 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć, w pakiecie tym znajduje się jeden kolaż.

Istnieje możliwość doboru dodatkowych ujęć, mini albumów oraz dodatkowych odbitek lub kolaży w papierowej/cyfrowej wersji.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
PAKIET MAXI w cenie 400 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek 13x18cm, w pakiecie tym znajdują się dwa kolaże z możliwością doboru dodatkowych ujęć.

Istnieje możliwość doboru dodatkowych ujęć, mini albumów oraz dodatkowych odbitek lub kolaży w papierowej/cyfrowej wersji.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 - 450 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
FOTOGRAFIA STUDYJNA to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.
W studio dostępne są różne tła, a także akcesoria w postaci wianków, diademów oraz sukienek wieczorowych w różnych rozmiarach.
Tematyka sesji studyjnej jest dowolna- może to być portret lub sesja sensualna, a może potrzebujesz kilka ujęć biznesowych do CV lub na portale społecznościowe ?

PAKIET 1 w cenie 100 zł obejmuje 2 wyretuszowane zdjęcia, możliwość domówienia dodatkowych ujęć w cenie 35 zł/sztuka.  
Pakiet 2 cena: 450 zł
SESJA METAMORFOZA w cenie 450 zł obejmująca makijaż podkreślający atuty urody i maskujący ewentualne niedoskonałości skóry wraz ze wskazówkami dotyczącymi jego przygotowania, a także 15 ujęć wraz z odbitkami wykonanych przed, w czasie przygotowania, jak i już z gotowym makijażem.Może to być wspaniały prezent na urodziny, bądź na wieczór panieński, a może zwykłe spotkanie z przyjaciółkami ? Jak wiadomo w grupie raźniej, więc zabierz ze sobą przyjaciółkę, a najlepiej dwie przyjaciółki i ciesz się jeszcze większą zabawą, a przy tym lepszą ceną wynoszącą 1100 zł dla 3 osób.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 100 - 650 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe - w każdym pakiecie dostępna jest stylizacja, garderoba plus opcjonalny wizaż.

PAKIET 1 w cenie 100 zł zawiera 2 wyretuszowane zdjęcia z możliwością doboru dodatkowych ujęć w cenie 35 zł/sztuka, czas trwania sesji minimum 30 minut. Na miejscu dostępne są suknie ciążowe.

Możliwe jest zamówienie makijażu u wykwalifikowanej wizażystki w cenie od 150 zł.  
Pakiet 2 cena: 400 zł
PAKIET 2 w cenie 400 zł zawiera 12 wyretuszowanych zdjęć oraz tyle samo odbitek, czas trwania sesji około 1-1,5 godziny. 
Pakiet 3 cena: 650 zł
PAKIET 3 w cenie 650 zł zawiera profesjonalny makijaż, 25 wyretuszowanych zdjęć oraz fotoalbum w formacie 24x24cm. Czas trwania sesji wraz z przygotowaniem makijażu około 3 godziny.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
PAKIET 1 w cenie 250 zł obejmuje 5 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane