logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny

O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii począwszy od ślubnej, poprzez okolicznościową na komunijnej i dziecięcej kończąc ;) Zdjęcia studyjne wykonuję w domowym atelier (mieszkaniu specjalnie przekształconym na potrzeby studio znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Mrągowskiej 84) ,współpracuję z zawodowymi wizażystkami.
Logo
Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 75 - 3000 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Zdjęcia z tego wydarzenia będą wspaniałym prezentem dla uczestników, ich rodziców, dziadków i chrzestnych.

Reportaż grupowy obejmuje dokumentację fotograficzną z przebiegu całej uroczystości począwszy od wejścia do kościoła, poprzez mszę na zdjęciach po mszy oraz w białym tygodniu kończąc. Koszt reportażu to 75 zł do 200 zł/uczestnik w zależności od wybranego pakietu.

Każdy uczestnik otrzymuje wspaniałą pamiątkę w postaci mini albumu komunijnego oraz galerię zawierającą zdjęcia z przebiegu mszy, dostępne są takie ujęcia, jak zdjęcia ogólne, portretowe w ławkach, z przyjęcia eucharystii, portretowe na tle ołtarza, rodzinne z rodzicami/chrzestnymi/dziadkami, czy z rówieśnikami.


Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje.  
Pakiet 2
Dostępne są pakiety w cenach od 75 zł do 200 zł/uczestnik.

W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub na spotkanie.
 
Pakiet 3
SESJA PLENEROWA w cenie 450 zł obejmuje 15 wyretuszowanych zdjęć plenerowych (wraz z odbitkami 15x21cm) lub w cenie 750 zł w pakiecie obejmującym 30 zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 750 - 3600 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
PAKIET MINI obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 40 wyretuszowanych zdjęć oraz 40 odbitek w formacie 15x23cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI obejmuje zdjęcia z uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie wraz opcjonalną z mini sesją plenerową realizowaną w dniu ślubu. Łącznie otrzymacie minimum 250 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 50 odbitek 15x23cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości. 
Pakiet 3
PAKIET PODSTAWOWY dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz mini sesję plenerową (realizowaną w dniu ślubu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 400 wyretuszowanych zdjęć, 60 odbitek w formacie 15x23, czas reportażu wynosi łącznie do 12 godzin z mozliwościa przedłużenia. 
Pakiet 4
PAKIET MAXI zawiera sesję narzeczeńską, pełen reportaż w dniu ślubu obejmujący przygotowanie, uroczystość w kościele/USC oraz przyjęcie do godziny 0:30 maksymalnie z mozliwościa przedłużenia. Dodatkowo w innym dniu realizujemy sesję plenerową. W pakiecie tym otrzymacie Państwo 600 zdjęć wraz z 100 odbitkami 15x23cm, a także pamiątkowy album ślubny 20x20cm. Łączny czas reportażu w dniu ślubu wynosi do 14 godzin (sesja narzeczeńska oraz slubna plenerowa realizowane sa w innych dniach) 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 - 1100 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

PAKIET MINI w cenie 450 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. W tym pakiecie oferuję łącznie 30 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. Otrzymacie Państwo łącznie 75 wyretuszowanych zdjęć oraz 35 odbitek 15x23cm. 
Pakiet 3
PAKIET DUŻY obejmujący zdjęcia z uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Po mszy, a także podczas uroczystości realizowane są ujęcia grupowe i naturalna sesja maluszka.
W pakiecie tym otrzymacie Państwo 90 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 45 odbitek 15x23cm. 
Pakiet 4
PAKIET MAXI - obejmujący pełen reportaż począwszy od przygotowania maluszka (wraz z naturalnymi ujęciami w domu), uroczystość kościelną oraz przyjęciem do 2 godzin. W pakiecie tym otrzymacie Państwo łącznie 120 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej, 60 odbitek 15x23 cm a także przepiękny mini albumik harmonijka zawierający 18 stron. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 200 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Sesja kobieca buduarowa, jak i glamour może być niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i mogą być idealną okazją do zatrzymania pięknych wspomnień, spędzenia miłych chwil przed obiektywem, lub spełnienia fotograficznych marzeń . Ten rodzaj sesji może być zrealizowany zarówno w Twoim domowym zaciszu, w plenerze, czy studio fotograficznym a także w stylowym apartamencie. Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić Twoją urodę i charakter połączony z emocjami akcentując również sex appela, którego granice właśnie Ty ustalasz.

Sesja może być zrealizowana w moim atelier, gdzie możemy uchwycić ujęcia typowo studyjne na jednolitym tle (kolory do wyboru), jak i buduarowe, czy sensualne w salonie.
Możemy także wykonać sesję w Twoim mieszkaniu, w plenerze lub w wynajętym przez Ciebie apartamencie (przy dojeździe należy doliczyć 25 zł do każdej sesji).

PAKIET MINI w cenie 200 zł obejmuje 3 (lub 10 w cenie 450 zł) wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami 13x18cm. Czas trwania sesji około 30-60 minut. Makijaż we własnym zakresie.
 
Pakiet 2
PAKIET MAXI w cenie 900 zł obejmuje przygotowanie makijażu przez profesjonalną wizażystkę, 25 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami i pamiątkowym mini albumikiem harmonijka.


Ceny dotyczą zdjęć w moim atelier, w przypadku dojazdu na terenie Wrocławia lub sesji plenerowej należy doliczyć 50 zł. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
FOTOGRAFIA STUDYJNA to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.
W studio dostępne są różne tła, a także akcesoria w postaci wianków, diademów oraz sukienek wieczorowych w różnych rozmiarach.
Tematyka sesji studyjnej jest dowolna- może to być portret lub sesja sensualna, a może potrzebujesz kilka ujęć biznesowych do CV lub na portale społecznościowe ?

PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 3 wyretuszowane zdjęcia (lub 10 w cenie 450 zł wraz z odbitkami 15x23cm), czas trwania około 30-60 minut.  
Pakiet 2
PAKIET DUŻY w cenie 900 zł obejmuje 25 zdjęć w wersji cyfrowej wraz z odbitkami 15x23cm, czas trwania 90-120 minut. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe, możliwe ujęcia indywidualne, jak i z partnerem.
Sami wybieracie najlepsze ujęcia do retuszu.

PAKIET 1 MINI w cenie 150 zł zawiera 2 wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej z możliwością doboru dodatkowych ujęć w cenie 60 zł/sztuka, czas trwania sesji do 30 minut. Cena dotyczy sesji na szarym lub brązowym tle (sukienki dostępne na miejscu), ujęcia indywidualne lub z partnerem.

Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł.  
Pakiet 2
PAKIET 2 STANDARD zawiera 10 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami, czas trwania sesji około 90 minut.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł. 
Pakiet 3
PAKIET 3 MAXI zawiera 25 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami. Czas trwania sesji około 2 godziny.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru dowolne suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 - 750 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
PAKIET 1 w cenie 350 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
==================
PAKIET 2 w cenie 550 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
 
Pakiet 2
PAKIET 3 w cenie 750 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz ręcznie składany fotoalbum zawierający 10 sztywnych stron rozkładanych całkowicie na płasko.
Istnieje możliwość dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.  
Pokaż więcej

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Barbara S. | 30 lipca 2022

sesja z chrztu

Pierwszy raz współpracowaliśmy z Panem Łukaszem i to nie będzie ostatni raz :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć oraz przebiegu reportażu i nie możemy doczekać się kolejnej okazji na roczek Helenki :) Dziękujemy bardzo.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

B&M | 26 marca 2022

sesja z chrztu

Gorąco polecamy Pana Łukasza. Fantastyczne zdjęcia oraz niesamowita pamiątka w postaci albumu :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ania i Paweł | 11 marca 2022

sesja ślubna

Współpraca z Łukaszem na 5 z plusem! Dziękujemy za piękne zdjęcia, pełne zaangażowanie i profesjonalizm! jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego- przepiękne uchwycenie wspaniałych chwil podczas ślubu i wesela👌👌 polecamy - Ania i Paweł

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane