logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny

O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, z naturalnymi kolorami, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii komunijnej, szkolnej, przedszkolnej i dziecięcej ;)
Logo
Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 10 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Zapewniam sprawne przeprowadzenie reportażu komunii grupowej nawet do 150 dzieci podczas mszy, pracuję zawsze w duecie z żoną, a przy większych grupach nawet w kilku fotografów.

Pracujemy na najnowszym profesjonalnym sprzęcie, gwarantujemy piękne kolory i ostre zdjęcia, mamy bardzo duże doświadczenie w komuniach grupowych, sfotografowaliśmy już tysiące dzieci.

Reportaż grupowy obejmuje dokumentację fotograficzną z przebiegu całej uroczystości począwszy od wejścia do kościoła, poprzez mszę na zdjęciach po mszy oraz w Białym Tygodniu kończąc.

Oferta polega na dobrowolnym wyborze zdjęć przez rodziców, zakup nie jest wymagany. Link z galerią zawierającą cyfrowe wersje zdjęć gotowy jest w ciągu 5 dni od wykonania reportażu. Główną zaletą mojej oferty jest to, iż rodzice sami decydują o zakupie i wybierają interesujące ich ujęcia płacąc tylko za konkretne ujęcia.

Zalety oferty:
- naturalne i piękne kolory, zdjęcia nie są zażółcone, dodatkowo wszystkie są bardzo ostre
- podczas zlecenia dostępnych jest zawsze minimum dwóch fotografów, co zapewnia dużą liczbę różnorodnych ujęć każdego dziecka (sam moment przyjęcia komunii wykonywany jest w trybie seryjnym z dwóch różnych ujęć- portret plus cała postać )
- praca jednocześnie na dwóch profesjonalnych aparatach gwarantująca ostre i różnorodne ujęcia oraz praktycznie zerowe ryzyko utraty zdjęć
- dobrowolny wybór zdjęć bez obowiązku zakupu z wygodnym i bezpiecznym sposobem płatnością poprzez system przelewy24
- zdjęcia w wersji cyfrowej gotowe w 5 dni po wykonaniu reportażu
- zgodność z obowiązującą polityką RODO

Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje. Dodatkowo przy grupach powyżej 20 dzieci fotografuję zawsze w duecie (przy większych grupach dostępnych jest kilku fotografów jednocześnie)

W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszam na spotkanie, na którym omówię szczegółowo ofertę, a także zaprezentuję zdjęcia i albumy z reportaży wykonanych w ostatnich latach.

 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 - 850 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

Zlecenia często wykonuję przy współpracy drugiego fotografa, dzięki czemu macie Państwo do dyspozycji rożne ujęcia, które sami wybieracie spośród wykonanych.

PAKIET MINI w cenie 500 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. W tym pakiecie oferuję łącznie 30 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI w cenie 700 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. Otrzymacie Państwo łącznie 60 wyretuszowanych zdjęć oraz 30 odbitek 15x23cm. 
Pakiet 3
PAKIET DUŻY w cenie 850 zł obejmujący zdjęcia z uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Po mszy, a także podczas uroczystości realizowane są ujęcia grupowe i naturalna sesja maluszka.
W pakiecie tym otrzymacie Państwo 90 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 45 odbitek 15x23cm. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 15 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Wykonujemy sesje zdjęciowe w szkołach, przedszkolach i żłobkach na terenie całego Wrocławia oraz okolic, w razie potrzeby możemy dojechać w dalsze rejony kraju.
Zapewniamy piękne ujęcia, ciekawe scenki dziecięce, a do tego w ofercie stawiamy na dobrowolny wybór - nie musicie kupować zdjęć, sami decydujecie, które kadry wybierzecie :)
Pracujemy zawsze w duecie fotograf + asystentka - mamy świetne podejście do dzieci, sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiem, jak się dogadać z dziećmi w każdym wieku, jak je zaciekawić, sprawić, aby się uśmiechnęły i spojrzały w obiektyw i na ogół nam się udaje :)

Ceny odbitek zaczynają się od 15 zł za format 15x23cm.

 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
FOTOGRAFIA STUDYJNA to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.
W studio dostępne są różne tła, a także akcesoria w postaci wianków, diademów oraz sukienek wieczorowych w różnych rozmiarach.
Tematyka sesji studyjnej jest dowolna- może to być portret lub sesja sensualna, a może potrzebujesz kilka ujęć biznesowych do CV lub na portale społecznościowe ?

PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 3 wyretuszowane zdjęcia (lub 10 w cenie 450 zł wraz z odbitkami 15x23cm), czas trwania około 30-60 minut.  
Pakiet 2
PAKIET DUŻY w cenie 900 zł obejmuje 25 zdjęć w wersji cyfrowej wraz z odbitkami 15x23cm, czas trwania 90-120 minut. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe, możliwe ujęcia indywidualne, jak i z partnerem.
Sami wybieracie najlepsze ujęcia do retuszu.

PAKIET 1 MINI w cenie 150 zł zawiera 2 wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej z możliwością doboru dodatkowych ujęć w cenie 70 zł/sztuka, czas trwania sesji do 30 minut. Cena dotyczy sesji na dowolnym tle (sukienki dostępne na miejscu), ujęcia indywidualne lub z partnerem.

Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 250 zł.  
Pakiet 2
PAKIET 2 STANDARD zawiera 10 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami, czas trwania sesji około 90 minut.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł. 
Pakiet 3
PAKIET 3 MAXI zawiera 25 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami. Czas trwania sesji około 2 godziny.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru dowolne suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 - 750 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
PAKIET 1 w cenie 350 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
==================
PAKIET 2 w cenie 550 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
 
Pakiet 2
PAKIET 3 w cenie 750 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz ręcznie składany fotoalbum zawierający 10 sztywnych stron rozkładanych całkowicie na płasko.
Istnieje możliwość dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.  
Pokaż więcej

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Artur P. | 08 lutego 2024

sesja z chrztu

Znakomity fotograf, bardzo dobry kontakt, świetne kadry i rewelacyjnie uchwycone emocje. Gorąco polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Katarzyna D. | 09 października 2023

sesja dziecięca

Pan Łukasz i Pani Asia wykonali naszym dzieciom wspaniałe zdjęcia w przedszkolu. Jasna scenka z okazji pasowania na przedszkolaka skradła nasze serca :) Nie możemy się już doczekać sesji świątecznej :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Asia z Tuptusiów :) | 09 stycznia 2023

sesja dziecięca

Bardzo ładna scenka świąteczna, przepiękne zdjęcia maluszków :) Dziękujemy z całego serca za super zdjęcia i liczymy na powtórkę z wiosenną sesją w naszym żłobku !
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Rodzice dzieci z klasy 3A | 03 października 2022

sesja komunijna

W imieniu całej klasy 3A dziękujemy Panu Łukaszowi za zdjęcia. Dostaliśmy wiele różnych i pięknych ujęć :) Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zgodnie z umową. Dziękujemy i będziemy polecać w naszej szkole :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Barbara S. | 30 lipca 2022

sesja z chrztu

Pierwszy raz współpracowaliśmy z Panem Łukaszem i to nie będzie ostatni raz :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć oraz przebiegu reportażu i nie możemy doczekać się kolejnej okazji na roczek Helenki :) Dziękujemy bardzo.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

B&M | 26 marca 2022

sesja z chrztu

Gorąco polecamy Pana Łukasza. Fantastyczne zdjęcia oraz niesamowita pamiątka w postaci albumu :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ania i Paweł | 11 marca 2022

sesja ślubna

Współpraca z Łukaszem na 5 z plusem! Dziękujemy za piękne zdjęcia, pełne zaangażowanie i profesjonalizm! jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego- przepiękne uchwycenie wspaniałych chwil podczas ślubu i wesela👌👌 polecamy - Ania i Paweł

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane