logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KlasaFoto Paweł Klasa fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to moja pasja, która rozpoczęła się jeszcze w erze analogowej. Kilka lustrzanek analogowych i cyfrowych dalej dochodzimy do dnia dzisiejszego. Po drodze powstało setki tysięcy zdjęć, moje archiwa cyfrowe i zbiory klisz to potwierdzą :-) Powstawały w tym czasie zdjęcia krajobrazowe, zdjęcia produktowe dla firm. Utrwaliłem wiele wesel, chrzcin, komunii, imprez rodzinnych i szkolnych. Dlatego myślę, że mogę mówić o swoim bogatym doświadczeniu fotograficznym. W pracy korzystam z lustrzanek cyfrowych Canon, kilku obiektywów, drona i profesjonalnego oprogramowania. Jeśli szukacie fotografa na swoją rodzinną uroczystość, czy to będzie wesele, chrzciny lub inna Więcej


Logo
KlasaFoto Paweł Klasa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3600 zł - KlasaFoto Paweł Klasa
Pakiet 1
Witam i dziękuje za zainteresowanie moją ofertą :-) Jako fotograf weselny uważam, że w reportażu z najpiękniejszego dnia w życiu Młodej Pary najważniejsza jest naturalność. Jestem w tym dniu razem z Wami, ale nie przeszkadzam, tylko podglądam i wyłapuję najciekawsze chwile. W dniu ślubu jestem z Wami od momentu i w miejscu które ustalicie. Jestem w tym dniu dla Was, więc nie narzucam żadnych godzin. Kończę po tradycyjnych oczepinach. Plener ślubny proponuję w innym dniu niż ślub. Jest wtedy więcej czasu, brak stresu, zdjęcia będą bardziej naturalne.
Po całym dniu mojej pracy powstanie dużo fotografii, ale uważam, że każde zarejestrowane zdjęcie jest niepowtarzalnym zapisem chwili, dlatego oddaję Wam wszystkie poprawne fotki, oczywiście są one przygotowane i obrobione. Zdjęcia będą zarówno w kolorze jak i czarno-białe. Nie limituję ilości zdjęć. Zdjęcia dostajecie na pendrive, który tak samo jak albumy będzie w eleganckim etui.
Jeśli chcecie się spotkać, zobaczyć jak wyglądają moje albumy, fotolabumy czy fotoksiążki, dzwońcie.
Moim naturalnym polem działania jest Małopolska, jednak dalsze wyjazdy nie stanowią problemu.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 450 zł - KlasaFoto Paweł Klasa
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 zł - KlasaFoto Paweł Klasa
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane