logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

eSMedia fotograf reklamowy

O mnie

Fotografia to przede wszystkim moja pasja, jestem z nią związany zawodowo od 2004 roku. Od wywoływania filmów analogowych w kuwetkach, przez minilab, fotogadżety, wydruki, foto edycję oraz retusz. Od 2016 roku wyspecjalizowałem się jako fotograf sportowy oraz motoryzacyjny, gdzie akcja dzieje się naprawdę szybko. Oferuję również sesje sprzedażowe oraz pamiątkowe samochodów, nieruchomości, zajmuję się także zdalną obróbką i retuszem gotowych już zdjęć. Pracuję na profesjonalnym pełnoklatkowym sprzęcie Canon oraz skalibrowanym monitorze eizo, który gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów.


Logo
eSMedia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 100 zł - eSMedia
Pakiet 1
Zdjęcia samochodów, przyczep kempingowych i wszelkich innych pojazdów na sprzedaż do umieszczenia na portalach aukcyjnych allegro czy też otomoto. Nieważne czy jesteś dealerem, czy osobą prywatną; dobre zdjęcia zawsze przyciągną do Ciebie klienta w pierwszej kolejności ponieważ to je zobaczy jako pierwsze i na ich podstawie zdecyduje gdzie i w jakiej kolejności z dostępnych opcji przyjechać. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz!
Jak twierdzi największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce: Atrakcyjne zdjęcia nawet 5-krotnie zwiększają popularność ogłoszenia! To tylko mały ułamek finalnej kwoty transakcji, a zdecydowanie podnosi jej wartość i zainteresowanie ze strony klientów.
Zasięg - Poznań i najbliższe okolice. W przypadku większych zamówień do zrealizowania w jednym miejscu cała wielkopolska.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł - eSMedia
Pakiet 1
Organizujesz imprezę sportową lub inny event? Bierzesz udział w zawodach? Potrzebujesz zdjęć jako reportażu, materiałów promocyjnych lub pamiątki? Dobrze trafiłeś! Chwile są ulotne, zwłaszcza gdy trwają tylko ułamek sekundy - nie pozwól im umknąć!
Zdjęcia mojego autorstwa publikowane były m.in. na oficjalnym profilu WRC, Oponeo Motorsport i Rajdu Polski. Fotografuję bądź fotografowałem m.in. dla Mistrza Polski Rallycross BMW Cup Łukasza Światowskiego, Samochodowego Mistrza Polski w klasie D4 3500 Łukasza Stolarczyka, czy też zespołu RMF 4Racing.
Zasięg usług to nie tylko województwo wielkopolskie. Jestem w stanie dojechać w każde miejsce, wszystko jest zależne od wytycznych. Cena ustalana indywidualnie.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 150 zł - eSMedia
Pakiet 1
Sesja fotograficzna nieruchomości - mieszkania, domy, pomieszczenia i budynki handlowe itp.  
Usługi postprodukcyjne cena: 15 zł - eSMedia
Pakiet 1
Upiększanie zdjęć, scalanie panoram, korekta kolorystyki i jasności, retusz, renowacja.
Cena ustalana indywidualnie w zależności od ilości zdjęć i roboczogodzin poświęconych na obróbkę graficzną.  
Pokaż więcej
Digitalizacja obrazów cena: 40 zł - eSMedia
Pakiet 1
Skanowanie zdjęć do formatu cyfrowego wraz z podstawową obróbką, dodatkowy retusz czy też renowacja za dodatkową opłatą.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane