logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

STUDIO 66 fotograf ślubny

O mnie

Studio 66 to zespół złożony z trzech młodych osób, które mają mnóstwo energii i pomysłów. W pracy nigdy nie zapominamy, że podstawowym celem naszych działań jest satysfakcja klienta. Wykonując powierzone zlecenia, koncentrujemy się głównie na wytycznych zleceniodawcy, ponadto starając się, by efekt końcowy miał niepowtarzalny charakter. Dotychczasowe zadowolenie naszych klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko pełen profesjonalizm gwarantuje sukces. W naszej ofercie znajdują się: - śluby i wesela - chrzciny i komunie - studniówki i imprezy szkolne - osiemnastki oraz inne imprezy okolicznościowe - sesje plenerowe i studyjne - zdjęcia nieruchomości i Więcej
Logo
STUDIO 66   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 - 3500 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Podstawowy pakiet składa się z 400 gotowych zdjęć wykonanych od zaślubin od oczepin włącznie oraz mini sesję w dniu ślubu.
Fotografie otrzymują Państwo na pendrivie wykonanym z drewna oraz dostęp do galerii na serwerze internetowym.  
Pakiet 2
Pakiet drugi składa się z 500 obrobionych zdjęć wykonanych od momentu przygotowań w domu rodzinnym, zarówno Pana młodego jak i Pani młodej do oczepin włącznie oraz mini sesje ślubną w innym dogodnym terminie.
Fotografię otrzymują Państwo na pendrivie wykonanym z drewna, dostęp do zdjęć na serwerze internetowym oraz fotoksiążkę. 
Pakiet 3
Pakiet numer trzy składa się z fotoreportażu ślubnego od momentu przygotowań włączając w to wizaż oraz fryzjera zarówno Pana młodego jak i Pani młodej. Sesje ślubną w innym dogodnym dla Pary terminie.
Otrzymujecie Państwo 600 obrobionych zdjęć na pendrivie wykonanym z drewna, dodatkowe dwa pendrivy dla rodziców, dostęp do zdjęć na serwerze internetowym oraz fotoksiążkę. 
Pakiet 4
Ostatni pakiet składa się z fotoreportażu wykonanego od momentu przygotowań włączając w to wizaż oraz fryzjera zarówno Pana młodego jak i Pani młodej. Minisesje ślubną w dniu ślubu, sesje ślubną oraz sesje ślubną wykonaną w innym dogodnym terminie.
Otrzymują Państwo 700 obrobionych zdjęć na pendrivie wykonanym z drewna, dwa dodatkowe pendrivy dla rodziców, dostęp do zdjęć na serwerze internetowym, fotoksiążkę oraz klik najście najlepszych ujęć do 3 dni po weselu - ślubie.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 60 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Wykonujemy zarówno zdjęcia dla grup jak i indywidualne fotoreporterze dzieci podczas uroczystości pierwszej komunii.
Ceny dla grup zaczynają się od 60 ZŁ zaś fotoreporterze indywidualne od 400 ZŁ. Więcej szczegółów uzyskają Państwo po przedstawieniu oczekiwań.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Fotoreportaż z uroczystości Pierwszego Chrztu Świętego składa się z około 50 przerobionych zdjęć zarówno z kościoła jak i uroczystości w domu/ lokalu. Zdjęcia przekazujemy w formie elektrycznej bądź drewnianym pendrive lub płycie CD. Papierowe zdjęcia bądź fotoksiążka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Szczegółowa oferta jest przedstawiana po uzyskaniu oczekiwań klienta.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 100 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Zdjęcia produktów w bezcieniowym studio, fotogaleria samochodu na sprzedaż. Oferta przedstawiana jest indywidualnie po uzyskaniu oczekiwań klienta. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Wykonujemy fotorelacje z wydarzeń sportowych. Oferta przedstawiana jest indywidualnie po uzyskaniu oczekiwań klienta. 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 100 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Zajmujemy się profesjonalnymi fotoreportażami nieruchomości na sprzedaż bądź inwestycji deweloperskich.  
Pokaż więcej
Fotografia pogrzebowa cena: 300 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Wykonujemy fotoreportaż podczas uroczystości pochówku. Zdjęcia zarówno z kościoła jak i cmentarza przekazujemy w dowolnej formie: pendrive, płyta cd bądź w wersji papierowej. Podstawowy pakiet składa się z 50 obrobionych zdjęć z dostępem na serwerze internetowym 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 50 zł - STUDIO 66
Pakiet 1
Wykonujemy fotoreporterze z imprezy studniówkowej. Naszą ofertę przedstawiamy po uzyskaniu oczekiwań klienta. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane