logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bart Andrzejewski fotograf reklamowy

O mnie

Jestem fotografem z ponad 10 letnim doświadczeniem. Współpracuję zarówno z lokalnymi firmami jak i z Klientami korporacyjnymi. Dysponuję własnym studio fotograficznym i sprzętem, a Ty możesz towarzyszyć mi podczas sesji zdjęciowych. Pracuję na profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Aparat, którego używam to Sony z serii R (48,5 mpx). Na oświetlenie składają się lampy Profoto, natomiast pozostałe wyposażenie to przede wszystkich sprzęt Manfrotto. Zajmuje się przede wszystkim fotografią reklamową, ale w swoim portfolio posiadam również liczne zdjęcia sportowe, wnętrz (np. mieszkań, lokali gastronomicznych) oraz oferuje usługi zaawansowanej postprodukcji.


Logo
Bart Andrzejewski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 300 zł - Bart Andrzejewski
Pakiet 1
W procesie twórczym szukam ciekawych, nowych rozwiązań, otwieram się na nieoczywiste skojarzenia, nowe pomysły, a czasem nawet przypadki. Każdą sesję zdjęciową wyceniam indywidualnie, w zależności ilości zdjęć oraz wymagań Klienta. Współpracuję zarówno z lokalnymi firmami jak i z Klientami korporacyjnymi. Zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 300 zł - Bart Andrzejewski
Pakiet 1
Podczas swojej pracy największą wagę przywiązuję do światła. Profesjonalne oświetlenie pozwala zbudować niezapomnianą atmosferę i przenieść odbiorcę do innego świata. Każdą sesję zdjęciową wyceniam indywidualnie, w zależności ilości zdjęć oraz wymagań Klienta.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane