logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

fzg.fotografie fotograf reklamowy

O mnie

Cześć, mam na imię Kacper i moją pasją jest fotografia, głównie motoryzacyjna. Postanowiłem spróbować swoich sił na tym portalu, w celu znalezienia nowych kontaktów i osób z ciekawymi autami. W mojej ofercie możecie zobaczyć kilka przykładowych zdjęć. Zdjęcia robię ze znajomymi, z autami które mam pod ręką lub na różnych zlotach i spotach motoryzacyjnych. Przy każdej sesji, staram się uchwycić jak najlepsze ujęcia, jak najwięcej detali. Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami to kontaktuj się ze mną telefonicznie, na instagramie lub mailowo. Na instagramie można zobaczyć dużo więcej moich prac. Do każdej sesji staram się podchodzić jak najbardziej Więcej


Logo
fzg.fotografie   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 1 zł - fzg.fotografie
Pakiet 1
Cześć! Jestem fotografem amatorem, działam na terenie Rzeszowa, Mielca i okolic. Staram się uchwycić jak najwięcej detali w danym samochodzie, bo to one są często najważniejsze.
Więcej zdjęć można zobaczyć na moim instagramie: @fzg.fotografie
Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami swojego samochodu, kontaktuj się bezpośrednio na instagramie, mailu lub przez telefon.
Na pewno się dogadamy :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane