logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Maksymilian Ławrynowicz fotograf modowy

O mnie

KREACYJNA FOTOGRAFIA PORTRETOWA Tworzenie kreacyjnego portretu fotograficznego to droga, mająca swój początek w wyjątkowej koncepcji, oryginalnej wizji i emocjach, które wzbudza. Dopiero później ruszamy przez proces twórczy: skrupulatne planowanie i dbałość o każdy szczegół, malarskie podejścia do oświetlenia, dobór garderoby i budowanie postaci na zaawansowanej postprodukcji cyfrowej kończąc. Powstały w ten sposób portret to eteryczne, miękkie i jedyne w swoim rodzaju dzieło, przy tworzeniu którego nie zapominam o tym, aby bogata stylizacja nie zdominowała fotografowanej osoby. Bo ostatecznie, najważniejsza jest modelka – czyli Ty. Moją ofertę kieruję Więcej
Logo
Maksymilian Ławrynowicz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia modowa cena: 2000 zł - Maksymilian Ławrynowicz
Pakiet 1
Przemyślana i spójna kampania wizualna Twoich produktów to klucz do sukcesu Twojej marki. W dobie takich platform jak Pinterest, Instagram czy YouTube trudno zachować oryginalność i wyróżnić się na tle innych. Przykuwające uwagę i wzbudzające emocje zdjęcia oraz artystyczne filmy to doskonały sposób, aby zaistnieć w sieci i ułatwić użytkownikom kontakt z Twoją marką. Stwórz razem ze mną prawdziwe, artystyczne i oryginalne brand experience poprzez wyjątkową kampanię wizerunkową.

Współpracując ze mną otrzymujesz pełen pakiet wyjątkowych, przemyślanych i oryginalnych materiałów promocyjnych, które odznaczać się będą artystycznym sznytem. Zapraszam do przygotowania całej strategii artystycznej i wizualnej: możemy stworzyć efektowne portrety, które oddadzą klimat i filozofię twojej firmy. Dodatkowo oferuję utrzymany w koncepcji i pasujący do całości film modowy bądź wizerunkowy oraz materiały na kanały Social Media. Film przygotowujemy w kilku wersjach: formę reżyserską na Twój kanał You Tube oraz formy skrócone do publikacji na platformie Instagram. W pakiecie otrzymasz także krótki materiał w stylu "coming soon" oraz profesjonalne okładki sformatowane pod konkretne kanały. Oferta skierowana jest do kreatorów perfum, projektantów mody oraz innych twórców, którym zależy na pięknej, emocjonującej oprawie marketingowej swoich produktów. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 1200 zł - Maksymilian Ławrynowicz
Pakiet 1
Czym jest piękno? Odpowiedź fotografa jest oczywista: piękno jest kobietą. Choć zależy od kanonu, czasów czy regionu świata, istnieje piękno uniwersalne – to kobieca siła. Od zawsze zafascynowany portretem, z przyjemnością podejmę się wyzwania stworzenia dla Ciebie wyjątkowego zdjęcia! Możemy postawić na realizm, zrezygnować z mocnej stylizacji i postprodukcji bądź działać z goła odwrotnie (patrz usługa "fotografia artystyczna"). Pozwól, że zagłębie się w intymny świat Twoich emocji i razem podejmijmy próbę ukazania Twojego indywidualnego piękna ze wszystkimi blaskami i cieniami, które składają się na Twoją doskonałość. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 1600 zł - Maksymilian Ławrynowicz
Pakiet 1
Artystyczny portret kreacyjny to nie tylko piękna i oryginalna ozdoba, ale przede wszystkim pamiątka na całe życie. To niespotykana szansa, aby ujrzeć się w innym, niecodziennym wizerunku i osadzić się w bardziej nierzeczywistym anturażu. Moje prace bowiem odznaczają się malarskim sznytem oraz bardzo projektowym i artystycznym podejściem do przygotowania całego przedsięwzięcia. Jestem również jedynym portrecistą w Warszawie, który pracuje tylko i wyłącznie z zastosowaniem światła ciągłego, co pozwala na niesamowicie miękki efekt, wspaniałą głębię zdjęcia oraz poruszający dramatyzm.
​​
Każdą sesję poprzedza konsultacja – spotykamy się w moim atelier i rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, inspiracjach i pasjach. Następnie proponuję Ci moją interpretację Twoich pomysłów oraz potrzeb i razem ustalany szczegóły Twojego portretu. Po obraniu wspólnego celu zaczynam z moim zespołem pracę nad koncepcją kreatywną, aby w dniu sesji każdy był przygotowany do pracy. Na sesji spotykamy się w mojej klimatycznej pracowni w Warszawie. Cały mój zespół zadba, abyś poczuła się komfortowo i jak u siebie. Po secie fotograficznym i pierwszej selekcji, wybieramy to wyjątkowe zdjęcie, które poddam postprodukcji. Owocem naszej pracy będzie wyjątkowa fotografia, która pokaże Cię z zupełnie nowej, zaskakującej strony. Na życzenie zajmę się również profesjonalnym wydrukiem Twojego portretu w wybranym rozmiarze.
​ 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane