logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Light Scene Luiza Durkowska fotograf

O mnie

Opowiem Ci Twoją historię... W moich pracach stawiam na spontaniczny i niewymuszony uśmiech. Chciałabym wydobyć z Ciebie to, co prawdziwe i uwiecznić to zdjęciem. Będą one nietuzinkowe, wprowadzające odrobinę ruchu, poezji i klimatycznej nostalgii. Jeśli jednak zależy Ci na zdjęciach pełnych uśmiechu, postaram się o pozytywne wibracje i atrakcyjną paletę kolorów. Chciałabym, abyś czuł/czuła się integralną częścią całej sesji, zwłaszcza jeśli wybierzesz wariant „Tematyczny” i wcielisz się w jedną z zaproponowanych ról. Przygotowałam dla Ciebie różne scenerie, wraz z kostiumami i rekwizytami. Jeśli nie znajdziesz wśród stałych wariantów nic Więcej
Logo
Light Scene Luiza Durkowska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia rodzinna cena: 500 - 1000 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Czym dla Ciebie są zdjęcia rodzinne? Pamiątką do której wracasz w każdej chwili, by z sentymentem wspominać radosne chwile? Chciałabym, aby tak właśnie było i żeby zdjęcia zrobione na naszej sesji przywoływały w Tobie same pozytywne uczucia. Ten urok podpatrzonych momentów, kiedy łapiesz swoje dziecko za rączkę, a ono z radością wtula się w Ciebie.

Na rodzinnej sesji u mnie jednego można być pewnym. Nie będę Was ustawiać, ani kazać się uśmiechać. Na uśmiech przyjdzie odpowiednia pora. Pójdziemy na przyjemny spacer, pobawimy się i powygłupiamy z dziećmi. Zatrzymam czas w kadrach, tak jak go widzę. Przedstawię Wam Waszą historię moimi oczami. Otrzymacie zdjęcia pełne ciepła i miłości. Pełne szczerych uśmiechów i momentów, które będziecie wspominać z łezką szczęścia w oku.

- godzinna sesja w plenerze lub w Waszym domu
- 20 ujęć poddanych obróbce w formie plików JPG
- 20 wysokiej klasy wydruków w formacie 13x18
- każde kolejne ujęcie jest dodatkowo płatne 25 zł za sztukę  
Pakiet 2
- godzinna sesja w plenerze lub w Waszym domu
- 30 ujęć poddanych obróbce w formie plików JPG
- 30 wysokiej klasy wydruków w formacie 13x18
- każde kolejne ujęcie jest dodatkowo płatne 20 zł za sztukę 
Pakiet 3
- godzinna sesja w plenerze lub w Waszym domu
- 30 ujęć poddanych obróbce w formie plików JPG
- każde kolejne ujęcie jest dodatkowo płatne 20 zł za sztukę
- personalizowany album 20x20 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 3500 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Ślub to historia, którą opowiadam od początku do końca. Od przygotowań, do ostatniej fajerwerki na niebie wystrzelonej na Waszą cześć. Wiele zdjęć to podpatrzone momenty, ale znajdą się i te ustawiane, dla gości i dla Was.

Przygotowania pary młodej to doskonały moment na poznanie Was i Waszych najbliższych oraz na sfotografowanie „zaplecza” uroczystości, która odbędzie się za kilka godzin. Moment zakładania sukienki, czułe ręce mamy, które pomagają zapinać guziczki oraz wzruszenie babci przyglądającej się Pannie Młodej z fotela. Uwierz mi, chętnie wrócisz do tych momentów, gdy emocje związane ze ślubem opadną, a Ty będziesz mógł/mogła przeżyć to wszystko raz jeszcze.

Ceremonię zaślubin, fotografuję z należytym szacunkiem dla nabożeństwa. Daję Wam i Waszym rodzinom cieszyć się tymi najważniejszymi chwilami.

Uroczystość weselna to czas zabawy. Poza Wami w moich kadrach, znajdziecie też wiele zdjęć bawiących się gości oraz spontaniczne portrety rodziców. W międzyczasie uchwycę również piękno przygotowanych dekoracji oraz miejsca, w którym odbędzie się wesele.

W trakcie zabawy porwę Was na romantyczną sesję zdjęciową we dwoje. Ten czas da Wam chwilę wytchnienia, by zająć się celebracją tego, co najważniejsze, czyli miłością między Wami. W kadrach zatrzymam nie tylko cząstkę Waszych uczuć, ale i atmosferę tamtego dnia i miejsca. Żebyście po wielu latach mogli ze wzruszeniem przypomnieć sobie piękno towarzyszące chwilom Waszego ślubu.

Posiadam wolne terminy na rok 2022/2023

- pełny reportaż ślubny (przygotowania, ceremonia, uroczystość)
- sesja małżeńska wykonana w dniu ślubu lub w innym dowolnym dniu
- 25 % rabat na sesję narzeczeńską wykonaną przed ślubem
- ok. 300 – 400 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce ujęć oraz dostęp do internetowej galerii dla gości
- 30 wybranych zdjęć w formie odbitek 15×23
- otrzymujecie pełną historię wszystkich udanych ujęć z tego dnia  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Na sesję dziecięcą zapraszam wszystkie dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Urodziny, czy święta to świetna okazja do upamiętnienia tego wyjątkowego czasu swoich pociech.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 800 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Organizowanie przyjęcia urodzinowego, imprezy rodzinnej, czy wieczoru panieńskiego to olbrzymi wysiłek logistyczny. Przygotowanie dekoracji, tortu, zabaw dla gości zajmuje masę czasu, ale dla pięknych efektów warto to zrobić. Pozwól mi zapisać ten czas na zdjęciach, które będziesz mógł/mogła oglądać później na kartach albumu.

Podczas gdy Ty zajmiesz się celebrowaniem rodzinnej uroczystości, ja wykonam dla Ciebie piękne zdjęcia, podpatrzone w takich momentach, których się nie spodziewasz. Uśmiech dziecka na widok swojej pierwszej świeczki na torcie, czy rozczulenie na twarzy wujka, który zawsze jest poważny.

Wieczór Panieński to również wielkie wydarzenie w życiu przyszłej Panny Młodej. Czy chciałabyś przeżyć go raz jeszcze z nieco innej perspektywy? Upamiętnię ten czas dla Ciebie, abyś mogła cieszyć się nim jeszcze dłużej.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 500 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Sesje indywidualne w stylu lifestyle. Sfotografuję Cię w naturalnym świetle, w plenerze, lub u Ciebie w domu. Uchwycę piękno chwili oraz Twoją naturalność, bez przebieranek, w Twoich ulubionych ciuchach.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 800 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Moim ulubionym rodzajem fotogragii są zdjęcia "tematyczne". Stworzę na sesji iście bajkowy klimat, w którym wcielisz się w jedną z charakterystycznych postaci pop kultury, czy to baśni, czy filmów. Oferta dotyczy również opcji przebrania się w niecodzienne ciuchy, piękne suknie z ciekawymi dodatkami, które będą zwieńczeniem całego zdjęcia. W wariancie sesji tematycznej stawiam na rekwizyty i niecodzienne efekty.
Dysponuję własną garderobą, w której znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 500 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Prowadzisz własny biznes i marzy Ci się pokazanie innym czym się zajmujesz? Może po prostu masz ciekawą pasję, którą chciałbyś/chciałabyś podzielić się ze światem? Jeśli tak, to ten rodzaj fotografii jest właśnie dla Ciebie!

Piękne dodatki, ładne otoczenie oraz narzędzia Twojej pracy, to atrybuty udanej sesji wizerunkowej. Poprzez zdjęcia chciałabym pokazać prawdziwą naturę z jaką tworzysz. Sfotografuję Cię przy pracy, jak również wykonam pełne stylu portrety. Atmosfera na zdjęciach nawiązywać będzie do tego, czym się zajmujesz i jakie wartości przyświecają Twojej pracy. Fotografie ukażą, jak pełną pasji osobą jesteś.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - Light Scene Luiza Durkowska
Pakiet 1
Przed ślubem warto zrobić zdjęcia próbne. Doskonale sprawdzą się jako pamiątka dla rodziców albo księga gości na weselu.
To również doskonały czas na zatrzymanie Waszej miłości przed małżenstwem w obiektywie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane