logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kinga Bojda | Photo Something Blue fotograf studyjny

O mnie

Nazywam się Kinga a fotografia to moja pasja i najlepszy sposób na spędzanie wolnych chwil. Wykonując sesje zdjęciowe preferuje styl naturalny bez specjalnych strojów ani gadżetów. Uważam, że rzeczywistość i codzienność jest najpiękniejsza a zdjęcia "niepozowane" tworzą się same. Często fotografuję Was w Waszym domu, bo tam czujecie się najbardziej swobodnie jednak lubię też sesje plenerowe na łonie natury gdzie można łapać ładne światło i oprócz Was uchwycić kawałek pięknej scenerii. Niezależnie jednak od miejsca sesji, w fotografii chce skupiać się na utrwaleniu Waszych emocji i ważnych dla Was momentów. Jeśli tak jak ja lubicie Więcej
Logo
Kinga Bojda | Photo Something Blue   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studyjna cena: 250 zł - Kinga Bojda | Photo Something Blue
Pakiet 1
Święta już tuż, tuż więc zapraszam na sesję świąteczną w studiu w centrum Gliwic!

Więcej informacji w wiadomości prywatnej.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Kinga Bojda | Photo Something Blue
Pakiet 1
Ciąża to szczególny czas dla przyszłych rodziców, czas nadziei i oczekiwania. I właśnie emocje z tym związane grają "pierwsze skrzypce" na sesji brzuszkowej. Sesje wykonujemy w warunkach domowych lub w przypadku sprzyjającej aury w plenerze.

Na sesjach nie skupiacie się na pozowaniu, ale spędzacie czas na przytulaniu i zabawach, a ja zatrzymuję te chwile na zdjęciach.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Kinga Bojda | Photo Something Blue
Pakiet 1
Miłość....fotografuje się sama. Zapraszam wszystkich na sesje narzeczeńskie lub po prostu partnerskie!  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 300 zł - Kinga Bojda | Photo Something Blue
Pakiet 1
Sesja noworodkowa ma pokazać uczucia do Waszej nowo narodzonej istotki ale też Waszą codzienność. Na sesjach nie skupiacie się na pozowaniu. Nie martwcie się tym, że nie będziecie wiedzieli co robić. Podpowiem Wam co robić, żeby zdjęcia wyszły jak najpiękniej  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 300 zł - Kinga Bojda | Photo Something Blue
Pakiet 1
Podczas sesji rodzinnej rejestrujemy Waszą codzienność. Czas zabawy w domu, ogrodzie czy na pikniku? To już zależy od Was w jakiej scenerii zorganizujemy sesję. A ja postaram się żeby wyszła ona jak najpiękniej ;)


Nie martwcie się tym, że będziecie wyglądać niekorzystnie lub pogoda jest nie taka jaką oczekiwaliśmy. Najważniejszy jest dobry humor i pozytywne nastawienie (za równo na sesji zdjęciowej jak i na co dzień)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane