logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Przemysław Koronkiewicz Photography fotograf portretowy

O mnie

Zajmuję się szeroko rozumianym portretem. Myślę, że do opisu estetyki moich fotografii możnaby użyć przymiotników takich jak: 'eksperymentalna', 'delikatna', czy 'konceptualna'. Tak przynajmniej słyszę od ludzi, którzy ją komentują. Mi samemu trudno jest mówić o mojej estetyce, czy stylu, bo im dłużej zajmuję się fotografią, tym wyraźniej widzę jak płynna jest to materia. Na pewno czymś, co charakteryzuje moje fotograficzne poczynania, jest stałe poszukiwanie nowych, nieznanych mi dotąd form. Staram się nie wpadać w oswojone, bezpieczne schematy, tylko stale szukać kadrów, które mnie samego będą w stanie zaskoczyć. Dzięki Więcej
Logo
Przemysław Koronkiewicz Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 500 zł - Przemysław Koronkiewicz Photography
Pakiet 1
Oferuję sesję portretową dla osób indywidualnych, par bądź grup. Charakter sesji, jej estetyka oraz okoliczności są zawsze uzgadniane wcześniej. W cenie sesji klient dostaje 10 wybranych przez siebie, poddanych postprodukcji, zdjęć z całej sesji. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć.

Zapraszam na moją stronę internetową, aby zobaczyć pełne portfolio.
https://przekoro.com  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane