logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska fotograf

O mnie

Jestem Iza ! Fotografuję na Warmii i Mazurach, mieszkam pod Olsztynem. Serdecznie zapraszam Was na sesje zdjęciowe rodzinne, sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, kobiece, czy par. W mojej ofercie znajduje się również fotografia okolicznościowa, w tym fotografia chrztu świętego, wieczoru panieńskiego, reportaże z urodzin, przyjęć, sesje z okazji roczku, sesje narzeczeńskie. Są to głównie sesje o charakterze lifestyle -sesje domowe, sesje plenerowe, ale także naturalne sesje w studiu (choć nie jest to typowe studio z tłami). Może razem zapiszemy historię Twojej rodziny? Tak od serca, prawdziwie. Naturalnie.


Logo
Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia rodzinna cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Uwielbiam fotografować w plenerze, naturalna sceneria, odpowiednio dobrane miejsce pozwala poczuć się Wam komfortowo. Sesja rodzinna staje się wówczas spacerem, z którego powstają piękne ujęcia, na których uczucia i ciepłe gesty pojawiają się naturalnie… Sesje rodzinne plenerowe również wykonuję przez cały rok.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Wykonuję zarówno reportaże w dniu komunii, fotografuję przygotowanie w domu, ceremonię Pierwszej Komunii Świętej w kościele, a następnie przyjęcie podczas którego wykonuję sesję plenerową.

Istnieje także możliwość wykonania samej sesji plenerowej kilka dni po komunii, umawiamy się wówczas w godzinach mocno popołudniowych. Ustalamy wspólnie miejsce i styl zdjęć. Ja zdecydowanie uwielbiam naturę, więc chętnie korzystam z walorów otaczającej mnie okolicy. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Reportaż z Chrztu Świętego najlepiej rozpocząć w domu. Przygotowania to doskonały moment, aby rodzice, dziecko oraz najbliżsi gości przyzwyczaili się do mojej obecności, do aparatu. W domu fotografuję detale, takie jak ubranko do chrztu, szatkę, świecę, czy pamiątki chrztu. Jestem obecna podczas ubierania maluszka i wykonuję małą sesję domową. Podczas ceremonii Chrztu Świętego uwieczniam najważniejsze momenty. Po zakończonym nabożeństwie wykonuję pamiątkowe, rodzinne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem. Następnie udaję się z Wami na przyjęcie i wykonuję reportaż oraz ujęcia z całą Waszą rodzina. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Zapraszam na sesje kobiece w plenerze lub w domu. Sesje odbywa się w spokojnej atmosferze, a styl sesji dobieram do potrzeb i upodobań klientki. Jak wszystkie inne zdjęcia, te również wykonuję jedynie przy świetle naturalnym. Oczywiście wszystkie fotografie poddaję obróbce i delikatnemu retuszowi, jednak absolutnie nie koryguję sylwetki. Staram się, aby na moich zdjęciach były prawdziwe kobiety. Sesje kobiece wykonuję w plenerze, u klientki w domu lub w domowym studiu. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Sesje dziecięce zazwyczaj mają charakter lifestylowy, tym bardziej sesje plenerowe. Zawsze staram się, aby powstały piękne, naturalne, ale także pełne emocji ujęcia. Żeby tak się stało sesja musi się jednak wiązać z dobrą zabawą, dlatego od samego początku staram się zaprzyjaźnić z Waszymi pociechami. Sesje dziecięce plenerowe odbywają się przez cały rok. Każda pora roku stwarza unikatowe warunki do zdjęć. Naturalne środowisko sprawia, że dzieci mogą być sobą. Sesję możemy wykonać w Waszym ogrodzie, możemy pojechać na łąkę, do lasu, parku, czy nad jezioro. Możemy także pójść na starówkę, czy w inne miejsce… wszystko tak naprawdę zależy od Was. Jeżeli jednak chcecie przyjechać do mnie to w studiu również możemy wykonać sesję dziecięcą. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Tych, którzy mimo wszystko zamiast pleneru, czy sesji lifestyle wolą studio zapraszam na naturalne sesje rodzinne. Posiadam małe domowe studio, które przystosowałam właśnie do takich sesji. Nie zobaczysz tu jednak statywów, teł, czy lamp… a jedyne światło jakie nam zaświeci to te, które wpadnie przez okno. W studiu wykonuję sesje ciążowe, dziecięce, noworodkowe, rodzinne, sesje dla par, a także kobiece.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 450 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Fotografia okolicznościowa to sesje pozwalające zapisać wyjątkowe chwile, podczas, których spotyka się często cała rodzina. Są to głównie fotografie reportażowe m.in. z uroczystości Chrztu Świętego, Urodzin, czy innych ważnych dla Was dni. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Sesje zdjęciowe ciążowe wykonuję zarówno w plenerze, jak także u klienta w domu, czy w domowym studiu. I podobnie jak reszta moich kadrów, skupiają się głównie na emocjach, w tym przypadku towarzyszącym oczekiwaniu na dziecko… 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Sesje zdjęciowe par wykonuję zarówno w plenerze, jak także u klienta w domu, czy w domowym studiu. I podobnie jak reszta moich kadrów, skupiają się głównie na emocjach, w tym przypadku towarzyszącym oczekiwaniu na dziecko… 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 300 zł - Fotografia Naturalna Izabela Waleszczyńska
Pakiet 1
Wykonuję także sesje noworodkowe. Głównie domowe sesje noworodkowe, czy niemowlęce. Mają one więcej zalet niż popularne sesje w studiu- nie trzeba podróżować z maluszkiem, a zarówno on, jak i rodzice czują się u siebie zdecydowanie swobodniej. Nie przebieram też dzieci w kokoniki i nie wkładam ich do wiaderek, czy mis. Stawiam na naturalność i czułe objęcia rodziców. Nie wyznaczam granic wiekowych. Możemy wykonać sesję noworodkową, a jeżeli z różnych powodów nie udało Ci się przyjść na sesję w tym czasie możliwa jest także sesja niemowlęca. Nie usypiam dzieci, nie pozycjonuję, dlatego na sesję z maluszkiem możesz przyjść w dowolnym wieku. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane