logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kasia Zając Photography fotograf portretowy

O mnie

Mam na imię Kasia. Fotografia zawsze była w moim życiu bardzo ważna, a inspiracją były moje dzieci. Jestem szczęśliwa, że mogę połączyć pracę z pasją. Cieszę się również, że tą radością mogę podzielić się z innymi. Tematem przewodnim moich zdjęć jest dziecko i rodzina. Uwielbiam fotografię portretową i art. Swój warsztat doskonaliłam u wielu znanych fotografów również za granicą, wiele z moich zdjęć zostało wyróżnionych na różnych portalach fotograficznych jak również mam kilka publikacji. W swojej ofercie mam pełen zakres usług. Bardzo ważny jest dla mnie efekt końcowy zdjęcia dlatego też dużo pracy wkładam w obróbkę zdjęć - bardzo Więcej
Logo
Kasia Zając Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 380 zł - Kasia Zając Photography
Pakiet 1
Jeśli marzysz o malowniczym portrecie swojego dziecka lub chcesz mieć sesję w takim właśnie stylu zapraszam do oferty portret fine-art (fotografia artystyczna). Dostępne są również portrety w ramach oferowanych pakietów czyli mini, standard i max.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 380 zł - Kasia Zając Photography
Pakiet 1
Dla sesji dziecięcych i rodzinnych mam do zaoferowania 3 pakiety: mini (5 zdjęć), standard (10 zdjęć) i max (15 zdjęć).
Cena od 380 do 750.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 380 zł - Kasia Zając Photography
Pakiet 1
Dla sesji dziecięcych, rodzinnych i ciążowych w studio mam do zaoferowania 3 pakiety: mini (5 zdjęć w cenie 380 zł, każde dod. ujęcie 50 zł), standard (10 zdjęć w cenie 580 zł, każde dodatkowe ujęcie 40 zł) i max (15 zdjęć w cenie 750, każde dod. ujęcie 30 zł). Zdjęcia są zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej w formacie 15 na 20. Czas sesji 1-2 godz.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 150 zł - Kasia Zając Photography
Pakiet 1
Portret w artystycznym wydaniu, Zapewniam stylizację, stroję oraz niepowtarzalną obróbkę zdjęcia. Zdjęcia wykonywane są na specjalnych tłach.
Efektem końcowym są zdjęcia wersji papierowej (format 15 na 20) oraz w wersji elektronicznej zapisane na płycie DVD lub przekazane na wskazany adres mailowy. Zdjęcia w dwóch formatach: duży i mały
Czas sesji w zależności od ilości zdjęć: 1-3 godzin.
Koszt: - 150 zł za 1 zdjęcie – (studio)
W przypadku sesji kobiecych jest możliwość zamówienia profesjonalnego makijażu i fryzury - dodatkowy koszt 200 zł.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane