logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Łukasz Nos Fotografia Artystyczna fotograf komunijny

O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z poniższą pełną ofertą fotografii komunijnej, ślubnej, okolicznościowej, plenerowej, motoryzacyjnej i artystycznej. Pracuję w dwóch lokalizacjach - Wrocławiu oraz Kamieńsku.
Logo
Łukasz Nos Fotografia Artystyczna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 350 - 1500 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Pierwsza Komunia Święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałym prezentem i przywoła wspomnienia zarówno Wam,jak i Waszemu kochanemu skarbowi.

SESJA PLENEROWA w cenie 350 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć plenerowych wykonanych w dowolnym dniu.  
Pakiet 2
REPORTAŻ GRUPOWY w cenie uzależnionej od ilości dzieci obejmuje minimum kilkadziesiąt wyretuszowanych zdjęć. Jest to pełen reportaż sakramentu skierowany dla minimum kilkunastu dzieci zawierający ujęcia przed, w trakcie a także po mszy wraz ze zdjęciami portretowymi oraz rodzinnymi na tle ołtarza, grupowymi w kościele i pod kościołem. Zdjęcia rozpoczynają się przed mszą, fotografuję całą ceremonię, w tym indywidualne przemowy dzieci, portrety w ławkach, moment przyjęcia sakramentu, podziękowania, itd.
W podstawowym pakiecie w cenie 75 zł/dziecko (dotyczy grupy minimum 20 dzieci lub 1500 zł dzielone na ilość dzieci) każdy uczestnik dostaje pamiątkowy minialbum zawierający 3 indywidualne zdjęcia 18x21cm, pozostałe zdjęcia rozsyłane są w postaci linku do galerii. W pakiecie rozszerzonym w cenie 90 zł/dziecko każdy uczestnik dostaje pamiątkowy mini album zawierający 5 zdjęć oraz płytę w pamiątkowym etui, na której znajdują się wszystkie ujęcia w formie cyfrowej.


Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 800 - 2000 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
PAKIET MINI w cenie 800 zł obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 40 wyretuszowanych zdjęć wraz z galerią internetową dla gości.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI w cenie 1500 zł obejmuje zdjęcia z przygotowania, uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie. Łącznie otrzymacie minimum 100 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 25 odbitek 13x18cm z możliwością doboru pakietu dodatkowych ujęć, jak i zdjęć bez retuszu.  
Pakiet 3
PAKIET DUŻY w cenie 2000 zł dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz sesję plenerową (realizowaną w innym dniu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 150 wyretuszowanych zdjęć (wraz z linkiem do galerii dla gości), 40 odbitek w formacie 13x18 z możliwość doboru opcji, jak dodatkowe ujęcia, sesja aparatem natychmiastowym czy album ślubny lub fotoksiążka.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 - 850 zł - Łukasz Nos Fotografia Artystyczna
Pakiet 1
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka.Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

PAKIET MINI w cenie 350 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. W tym pakiecie oferuję łącznie minimum 20 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI w cenie 500 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła. Otrzymają Państwo minimum 40 wyretuszowanych zdjęć oraz 20 odbitek 13x18cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu.  
Pakiet 3
PAKIET MAXI w cenie 850 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Otrzymają Państwo minimum 80 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 35 odbitek 13x18cm z możliwością doboru dodatkowych ujęć, a także otrzymania całości zdjęć bez retuszu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane