logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mateusz Bilski fotograf ślubny

O mnie

Mam ponad 10 letnie doświadczenie w branży usług fotograficznych. W celu rozwoju i poszerzania swoich umiejętności w 2020 roku ukończyłem szkolenie na operatora drona i uzyskałem licencję w kategorii A1 oraz A3 potwierdzoną przez, European Union Aviation Safety Agency. Aby jak najlepiej świadczyć usługi fotograficzne ukończyłem licencjat na Uniwersytecie Wrocławskim związane z tą branżą. Posiadam również wykształcenie fototechniczne, które nabyłem w szkole policealnej. Swoje doświadczenie zawodowe rozpocząłem podczas SLOT ART FESTIVAL. Moje pierwsze zdjęcia ukazywały się w oficjalnym przewodniku po tym wydarzeniu kulturalnym. W kolejnych latach awansowałem Więcej
Logo
Mateusz Bilski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Pakiet I

Przeznaczony na kameralne przyjęcie. Najczęściej wybierany jest przez pary biorące ślub w USC, po którym odbywa się uroczysty obiad wraz z tortem w restauracji. W trakcie trwania przyjęcia wykonam dla Was zdjęcia grupowe oraz indywidualną sesję zdjęciową. Wybierając ten pakiet otrzymasz, 360 zdjęć w formie cyfrowej, które są poddane autorskiej kolorystyce. Plus eleganckie drewniane pudełko z pendrive ze zdjęciami oraz 50 wybranymi ujęciami w formacie 10x15. Czas pracy fotografa to 6H.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Bardzo ważny moment dla dziecka i jego rodziny. Niestety wasza pociecha nie będzie nic z tego pamiętała. Dlatego tak ważne jest zatrzymanie w kadrach chwil.

Będę uczestniczył razem z Państwem w tych wspaniałych chwilach przez dwie godziny. W tym czasie powstanie reportaż z kościoła. Następnie po uroczystej mszy zapraszam na krótka pamiątkową sesję.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 700 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Wierzę w to, że każdy za nas ma ciekawe pasje do pokazania innym. Profesjonalne zdjęcia nadadzą się świetnie do inspiracji innych osób, a także będą wspaniałą pamiątką. Po latach będziemy mogli zobaczyć czy nasze zainteresowania pozostały albo czy udało nam się w nich rozwinąć. W wielu przypadkach pasje są również naszym źródłem zarobków, odpowiednie ich pokazie umożliwi nam dotarcie do większej grupy odbiorców.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 750 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Jest to bardzo przyjemny rodzaj fotografii, ale bardzo trudny i wymagający dużej kondycji oraz cierpliwości.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 550 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Szalone imprezy! Pełne energii i zabawy. Co raz częściej są to spotkania z wieloma atrakcjami i niespodziankami. Szkoda aby tak pieczołowicie przygotowane rzeczy poszły w zapomnienie. Chętnie zrobię fotorelacje z tego pamiętnego dnia i obiecuję nie opowiem nikomu co się tam wydarzyło. Wygospodarujemy także czas na sesję z dobrym winkiem albo innym ciekawym rekwizytem.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Ta oferta skierowana jest do osób, które chcą cieszyć się ponadczasową pamiątkę w postaci zdjęć. Zrealizować kolejny punkt z listy rzeczy, które chcę zrobić przed… Zbudować swój rozpoznawalny wizerunek w social mediach oraz przekazach reklamowych.

Mam świadomość, że nie każdy z nas czuje się swobodnie przed aparatem. Dlatego jeszcze przed zdjęciami wspólnie będziemy ustalać szczegóły sesji. Z mojej strony możesz liczyć na profesjonalne rady oraz sugestie  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 550 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Zdjęcia te cechuje niezwykła radość z oczekiwania na przyszłego potomka. Dobrym dodatkim do tego typu zdjęć są zdjęcia USG dziecka oraz komplety małych ubranek. Takie fotografie będą dobrą pamiątka dla Waszego przyszłego dziecka.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 550 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Zakochanie to takie cudowne chwile. Wszystko nabiera kolorowych barw. Czujemy się niczym bohaterowie w komediach Woodego Allena. Warto jest pokazać te emocje. Zdjęcia z takiej sesji często wykorzystywane są do zaproszeń ślubnych. Niekiedy stanowią elementy ozdoby miejsca odbywania się imprez panieńskich albo kawalerskich. Tematyka takiej sesji zależy od Was, ja chętnie będę służył radami. Ze sprawdzonych pomysłów co możemy zrobić na tego typu sesji to jest pokazanie wspólnej pasji albo miejsca, które Was połączyło. Kolejnym pomysłem jest wspólny spacer po miejscach, które wywołuje u Was dobre wspomnienia albo wizyta w ulubionej kawiarnii.
 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 750 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Fotografia potrafi w niezwykły sposób zatrzymać czas, stworzyć pamiątkę na wiele lat, do której będziemy wracali z przyjemnością. W zdjęciach rodzinnych bardzo lubi dynamikę ujęć połączoną z piękną miłością. Na sesję możemy wybrać się na wspólny spacer albo bieganie po placu zabaw. Inna propozycją jest wykonanie tak zwanej sesji life stylowe w waszym domu.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 750 zł - Mateusz Bilski
Pakiet 1
Pakiet I

-Czas trwania sesji 90 minut
-Lokalizacja: plener, domowe zacisze, wynajęte studio albo apartament*
-Otrzymujesz 20 zdjęć w postaci cyfrowej oraz wydruki w formacie 10x15, które są poddane retuszowi oraz autorskiej kolorystyce.
-Dodatkowe ujęcie 15 złotych

 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane