logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotoliski fotograf chrztu

O mnie

Jesteśmy małżeństwem i uwielbiamy razem pracować. Nawet poznaliśmy się w pracy :) Teraz jako fotografowie chcemy uwieczniać piękne rodzinne chwile w bezstresowej i naturalnej atmosferze. Jako rodzice aż za dobrze rozumiemy, że dzieciństwo to raj ulotnych chwil, więc nieustannie się inspirujemy, aby tę magię uchwycić. Fotografujemy w plenerze, w Waszych domach lub podczas różnych uroczystości takich jak Chrzest Święty. Jesteśmy fanami dobrej kawy, ciasteczek oraz filmu.


Logo
Fotoliski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 500 zł - Fotoliski
Pakiet 1
Reportaż z chrztu świętego obejmuje fotografowanie podczas przygotowań w domu w trakcie mszy świętej, oraz krótką sesję zaraz po ceremonii. O ofercie około 80 zdjęć cyfrowych po obróbce w formacie jpg. 30 odbitek w wymiarze 15x21 cm. Uchwycimy najważniejsze momenty tego uroczystego dnia, a zdjęcia pozostaną bezcenną pamiątką. Chrzest to jedno z niewielu uroczystości w życiu kiedy zjeżdża się prawie cała rodzina. Dlatego chcemy opowiedzieć Wam w zdjęciach cały ten dzień który warto zachować na lata. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane