logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

SESJAUKINGI fotograf portretowy

O mnie

Witam. Mam na imię Kinga i zajmuję się fotografią, ponieważ piękno i zatrzymanie czasu to coś niesamowitego. Nic tak po latach nie wzrusza jak przeglądanie zdjęć i wspominanie najwspanialszych chwil z naszego życia. Ile razy mieliście tak, gdy przeglądaliście zdjęcia z przed 10,15 czy 20 lat, jakie emocje w Was wzbudziły, ile razy doprowadziły Was do płaczu, ale ze śmiechu, jaka była np. wcześniej moda, jak wyglądaliśmy i jak wyglądali nasi znajomi. Nic wspanialszego jak powspominać cudowne chwile. Nasz umysł płata nam figle i nie jest w stanie tak zatrzymać chwil jak aparat. Właśnie dlatego ja zajmuję się takim niesamowitym zawodem. Po to abyście mieli do Więcej
Logo
SESJAUKINGI   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 250 zł - SESJAUKINGI
Pakiet 1
Sesje portretowe to dla mnie ogromna przyjemność i wyzwanie. Aby zrobić dobry portret musisz nawiązać kontakt z osobą fotografowaną i poczuć wspólny flow... portret to przede wszystkim emocje, które pokazują osobę przed aparatem... złapanie wyjątkowych emocji nie jest rzeczą łatwą, dzieje się tak gdy model otworzy się podczas sesji, a żeby się otwarł to fotograf musi być osobą kontaktową, czułą na emocje i otwartą. Uważam się za osobę zwariowaną i większość klientów chwali zdjęcia ze mną... Klientki, które przychodzą do mnie i mówią, że nigdy nie pozowały i nie były na sesji, wychodzą ode mnie z poczuciem spełnienia i odkrywają nowe zdolności u siebie. Przeprowadzam przez proces zdjęć krok po kroku, nie zostawiam Was samych sobie. Służę pomocą na każdym etapie sesji i okazuje się nagle, że to całkiem przyjemne pozować przed aparatem.

Anna Jurgowiak jest w miejscowości Poznań.
27 marca o 22:39 ·
Dziękuję Kinga Langner za opanowanie mojego stresu (w końcu to moja pierwsza sesja ????)za motywację ???? Pozytywnie zaangażowana i zakręcona ???? Również podziękowania dla Jareczka Twojego partnera, za podtrzymanie całego klimatu ????????No i Marta Kubiak dzięki Tobie wzięłam udział w konkursie ????Tak więc dziewczyny jak na sesję zdjęciową,to tylko Sesja u Kingi Komorniki/Poznań ????

W cenie 250,00 zł jest 5 zdjęć w wersji elektronicznej i wydruki o rozmiarze 15x21  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2000 zł - SESJAUKINGI
Pakiet 1
Reportaże ślubne to jedne z najbardziej emocjonujących wydarzeń w jakich miałam okazję uczestniczyć. Staram się uchwycić nietypowe kadry moich Młodych i Pięknych Par. Najważniejsze na zdjęciach jest uchwycenie emocji jakie towarzyszą Młodym w tym dniu. Jak widzicie na poniższych obrazkach, moja fotografia jest zaskakująca i wyjątkowa, chwytam momenty z zaskoczenia, które później okazują się strzałem w dziesiątkę.
u mnie wykonasz sesje poślubne lub przedślubne, śluby cywilne, zdjęcia z przygotowań.

W reportaż wchodzi ok 70 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydruki w formacie 15x 23, czas trwanie takiej sesji jest do uzgodnienia. Możliwość dokupienia ujęć oraz albumu.

Szczegóły do uzgodnienia

SESJAUKINGI
Kinga Ławecka
tel. 607 303 011
@: [email protected] 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 - 1250 zł - SESJAUKINGI
Pakiet 1
Fotoreportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej to idealny moment na spotkanie się z najbliższymi. Pierwsza Komunia jest tylko raz w życiu i na pewno Dziadkowie i Rodzice chcieliby pamiątkę z tak wyjątkowej uroczystości. Jestem fotografem po to, aby zatrzymać dla Was te cudowne chwile, w taki sposób abyście mogli wspominać wyjątkowy dzień Waszych dzieci. Z przyjemnością zabiorę Was w plener i wykonam cudowne ujęcia Was i Waszych pociech. Będzie to chwila, kiedy będziecie mogli już zapomnieć o stresie jaki Wam towarzyszył w przygotowaniach do tak ważnego dnia.


Pakiet 1

reportaż - 1h
dwa warianty: 1.sala, 2. plener (najlepiej plener, jeśli trafi się gorsza pogoda to oczywiście znajdziemy inne rozwiązanie)
20 ujęć poddanych profesjonalnej obróbce
urządzenie mobilne łatwe do podłączenia do wielu urządzeń (pendrive)
możliwość druku zdjęć - dodatkowa opłata 10 zł/szt
możliwość dokupienia foto albumu 20x20 cena 90,00 zł


SESJAUKINGI
Kinga Ławecka
tel. 607 303 011
https://sesjaukingi.pl
 
Pakiet 2
Pakiet 2

reportaż - 2h
trzy warianty: 1. dom+sala 2. sala + plener 3. dom + plener
35 ujęć poddanych profesjonalnej obróbce
urządzenie mobilne łatwe do podłączenia do wielu urządzeń (pendrive),
odbitki 10x15, dodatkowo jeśli większe 15x23 dopłata 12 zł/szt.
możliwość dokupienia foto albumu 20x20 cena 90,00 zł
 
Pakiet 3
Pakiet 3

reportaż ok. 3h
dom (przygotowania) + sala + plener
60 ujęć poddanych profesjonalnej obróbce
urządzenie mobilne łatwe do podłączenia do wielu urządzeń (pendrive)
odbitki 10x15, dodatkowo jeśli większe 15x23 dopłata 12 zł/szt.
możliwość dokupienia foto albumu 20x20 cena 110,00 zł (personalizowana okładka, wybór tkaniny)
 
Pakiet 4
Pakiet 4

reportaż całkowity 4-5h przygotowania + pod kościołem + sala + plener
100 ujęć poddanych profesjonalnej obróbce
urządzenie mobilne łatwe do podłączenia do wielu urządzeń (pendrive)
odbitki 10x15, dodatkowo jeśli większe 15x23 dopłata 12 zł/szt.
możliwość dokupienia foto albumu 20x20 cena 110,00 zł (personalizowana okładka, wybór tkaniny)
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - SESJAUKINGI
Pakiet 1
Narzeczeństwo to niepowtarzalny i cudowny okres w życiu Młodych Ludzi. Sesja par jest idealną pamiątką na długie lata. Takie zdjęcia można wykorzystać podczas wesela, aby pokazać gościom jak się poznali, jak wyglądało ich życie przed ślubem. A dzieci w przyszłości będą mogli poznać swoich rodziców kiedy jeszcze ich nie było. Nasz umysł płata nam figle i niestety nie jest w stanie zapisać tak dokładnie naszych wspomnień. Przeglądając zdjęcia zawsze budzą się w nas emocje i wspomnienia jak to było kilka lub kilkanaście lat wcześniej. Gdzie byli, co robili i jakie emocja Wam towarzyszyły.

Podstawowy pakiet takiej sesji to 15 ujęć w wersji elektronicznej i papierowej 15x23 z możliwością dokupienie dodatkowych zdjęć oraz albumu lub innej wersji wyeksponowania cudownych wspomnień. cena to 500,00 zł  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane