logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotokos fotograf

O mnie

Mam na imię Kasia. Fotografia dla mnie to coś więcej niż tylko praca, oddaję się tej pasji w pełni. Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie. Fotografię z pasji zamieniłam w zawód. Ukończyłam szkołę fotograficzną i liczne warsztaty.
Logo
Fotokos   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 280 zł - Fotokos
Pakiet 1
Pierwsze dni Twojego maluszka szybko miną. To idealny czas na wykonanie zdjęć noworodkowych. Chwile, gdy witasz swoje dziecko na świecie są wzruszające, niosą wiele emocji, ale nie ukrywam, że rola młodego rodzica wiąże się również z niewyspaniem i zmęczeniem. To naturalne. Ja też tak miałam i doskonale rozumiem sytuację.
Pamiętaj, że najlepszy czas na fotografowanie twojego maluszka to pierwsze 21 dni życia. W tym czasie noworodki dłużej i mocniej śpią, pozwalają ułożyć się w urocze pozy, zdjęcia są bardziej artystyczne, a ja osiągam efekty, o których marzą rodzice.
Czas ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zachwycić się zdjęciami Twojego maluszka! Ujęcia z nóżkami przykurczonymi niemal przy twarzy, z rączkami pod buzią, piękne ułożenie w misie lub serduszku jest możliwe ze względu na elastyczność, którą noworodek posiada po wyjściu z brzuszka, kiedy stawy nie są jeszcze sztywne, a mięśnie silne.
Dzieci pozycjonuję, czyli układam, w bezpieczny sposób. Uwielbiam tworzyć zdjęcia dopracowane w każdym calu, a układanie dzidziusia w noworodkowych pozach wymaga ogromnej cierpliwości i doświadczenia. Maluszki lubią być owijane i ułożone w sposób przypominający pozy z brzuszka mamusi. Niezwykle dbam o komfort maluszka. W moim studio będzie mu ciepło, będzie często karmiony i przewijany. Doświadczenie w pracy z noworodkami sprawiło, że mam swoje metody, by Wasz skarb czuł się zrelaksowany i zapadł w głęboki sen.
Stosowany przeze mnie sposób oświetlenia nie razi oczu dziecka. Mam swoją wizję kadru z łagodnym oświetleniem. Każde wybrane zdjęcie poddaję obróbce, a dzięki retuszowi podkreślam piękno dziecka. Postprodukcja nadaje fotografii artystyczny charakter.
Pracuję w klasyczny tonie, skupionym na modelu.
Sesja noworodkowa to 2-4 godziny spędzone w moim studio w Rudzie Śląskiej. Do sesji trzeba podejść ze spokojem i uśmiechem, bez stresu. Maluszek jak gąbka chłonie emocje najbliższych, wśród których przebywa, reaguje na zły nastrój, zdenerwowanie i staje się niespokojny. Sesja noworodkowa jest czasochłonna, nie można się stresować upływającymi minutami. Zaspokojenie potrzeb małego modela, ułożenie i dopracowanie drobnych detali wymaga czasu.
W trakcie sesji wykonuję zdjęcia samego maleństwa, a także dziecka z rodzicami i rodzeństwem.
Zapewniam wszystkie rekwizyty, czapeczki, opaski, kocyki, piękne i wyszukane ubranka, które wcześniej dopasowuję wg wagi i długości dziecka. Biorę również pod uwagę upodobania rodziców. Dodatki zamawiam u rzemieślników lub tworzę sama.
Dzieci są różne, mają swój plan dnia. To dziecko zdecyduje o przebiegu sesji. Na początku sesji obserwuję noworodka i podpytuję rodziców o zachowania maluszka. Moje doświadczenie pozwala zrozumieć mowę ciała dziecka. Pracuję, by uchwycić dziecko z różnych punktów widzenia i dostarczyć zróżnicowaną galerię zdjęć. Przed sesją robię plan wykonywanych ujęć, ale ostateczne pozy zależą od dziecka. To ono jest tu najważniejsze. Skupiam się na tym co lubi i to ono prowadzi mnie przez sesję. Nie narzucam z góry liczby stylizacji, wszystko zależy od maluszka i jego reakcji na dotyk.
Przebieram dziecko kilka razy w różne ubranka, zmieniam owijki, kocyki, czapeczki i opaski. Wykonuję ujęcia w foteliku, w koszu, misach, drewnianym serduszku, łóżeczku, na pufie noworodkowej oraz ujęcia z rękami rodziców.
Dla dziecka trzeba zabrać: jedzenie, pieluszki typu pampers, jedną pieluszkę tetrową, podkład, nawilżane chusteczki, dwa kocyki lub kocyk i ręcznik do owijania podczas usypiania, smoczek, a dla siebie przekąski i napoje.
Do zdjęć noworodka z rodzicami najlepiej założyć koszulki w tej samej kolorystyce: beżowe, czarne lub białe.
Po sesji prześlę Ci zdjęcia e-mailem jeszcze przed obróbką i w małym formacie. Rodzice dokonują wyboru zdjęć. Czas realizacji to zwykle 14 dni roboczych.

Zdjęcia po obróbce przekazuję w wersji elektronicznej w wysokiej rozdzielczości bez logo oraz w formie papierowej w pudełku. Istnieje możliwość zamówienia kolejnych ujęć z obróbką, odbitek lub albumu.
Myślę o Twoim dziecku już w trakcie przygotowania sesji. To ono jest przecież najważniejsze. Z pewnością w przyszłości, kiedy Twoje dziecko przejrzy zdjęcia z sesji, będzie Ci wdzięczne. Sesja noworodkowa jest najlepszym prezentem, jaki możesz podarować dziecku i sobie z okazji narodzin. Zdjęcia zachowają swoją wartość na długie lata.

Pakiet Maluszek 1 – 280zł
5 zdjęć w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości przesłanych e-mailowo i 5 tych samych zdjęć wywołanych na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm w pudełku.

Pakiet Maluszek 2 – 400zł
10 zdjęć w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości i 10 tych samych zdjęć wywołanych na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm w pudełku.

Pakiet Maluszek 3 – 520zł
15 zdjęć w wersji elektronicznej w dużej rozdzielczości i 15 tych samych zdjęć wywołanych na papierze jedwabistym w formacie 15x21cm w pudełku.

Sesja noworodkowa w domu klienta - dopłata 200 zł.

W celu rezerwacji sesji należy skontaktować się telefonicznie. Płatność następuje w dniu sesji gotówką lub przelewem, ewentualne dodatkowe ujęcia, odbitki, zdjęcia na płótnie można opłacić przy odbiorze lub przelewem.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2300 zł - Fotokos
Pakiet 1
Będąc obserwatorem wyłapuję najważniejsze chwile, ale najbardziej skupiam się na Waszych emocjach. Dzień wesela to niesamowite chwile, które trwają niezwykle krótko, dlatego wyłapuję momenty i uwieczniam na fotografiach. Do każdego ślubu podchodzę profesjonalnie, mam odpowiednie zaświadczenie z kurii zezwalające na fotografowanie w kościele, zapasowy sprzęt. Towarzyszę w każdej istotnej chwili, dyskretnie rejestruję gesty i emocje. W trakcie wesela wykonuję zdjęcia z gośćmi i krótką sesję dla Was. Jeśli macie ochotę to z przyjemnością spotkam się na sesji narzeczeńskiej lub poślubnej. Wiem, że sesja fotograficzna nie jest sytuacją, z którą spotykasz się codziennie dlatego dla Waszego komfortu pomagam abyście czuli się swobodnie, przedstawiam propozycje. Jeśli masz pytania zachęcam do ich zadawania, chętnie odpowiem

Reportaż z dnia ślubu
od przygotowań ( 1,5-2 godz. przed ślubem) do oczepin (do ok.0:30)
zdjęcia reportażowe oraz grupowe
mini sesja plenerowa
350 zdjęć po obróbce graficznej oddanych na pen drive
wszystkie pozostałe dobre zdjęcia na pendrivie
galeria internetowa
elegancie pudełko z 50 odbitkami w formacie 15x21
cena 2300zł

Sesja plenerowa poślubna
sesja trwająca do 2-3 godz.
minimum 50 zdjęć po obróbce graficznej
miejsce sesji oraz szczegóły ustalane indywidualnie
20zdjęć w formacie 15x21
do 20km dojazd od Rudy Śląskiej (dalszy dojazd liczony dodatkowo)
cena 500zł

Sesja narzeczeńska
Sesja trwająca ok. 1 godz
20 zdjęć po obróbce graficznej
miejsce sesji oraz szczegóły ustalane indywidualnie
do 20km dojazd od Rudy Śląskiej (dalszy dojazd liczony dodatkowo)
cena 300zł
Fotoalbum
30x30cm cena 400zł
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane