logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Alina Marszałkiewicz Fotografia reklamowa fotograf reklamowy

O mnie

Specjalizuję się w fotografii reklamowej. Wykonuję zarówno zdjęcia produktowe stylizowane na potrzeby stron internetowych i kanałów social media, jak i zdjęcia reklamowe z zaawansowanym retuszem na potrzeby reklamy w prasie drukowanej, telewizji i na bannery wielkoformatowe. Pracuję bezpośrednio z markami lub za pośrednictwem agencji reklamowych. Jako fotograf produktowy pracuję stacjonarnie u Klienta lub zdanie we własnej pracowni fotograficznej. Dzieląca nas odległość nie stanowi problemu, wystarczy że produkt zostanie dostarczony drogą pocztową, a ja zajmę się resztą. Posiadam duży wybór teł i rekwizytów do fotografii produktowej, na których zazwyczaj Więcej


Logo
Alina Marszałkiewicz Fotografia reklamowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 100 zł - Alina Marszałkiewicz Fotografia reklamowa
Pakiet 1
Oferuję usługi w zakresie fotografii kulinarnej i fotografii reklamowej. Przygotowuję zdjęcia na potrzeby czasopism, książek kucharskich, stron internetowych, kanałów social media, bannerów wielkoformatowych.
Świadczę kompleksowe usługi – od opracowania przepisów, przez ich realizację, stylizację, sesję zdjęciową wg wytycznych Klienta, po postprodukcję. Styl obróbki dostosowuję do wytycznych Klienta.
Sesje fotograficzne realizuję w moim studio pod Toruniem lub bezpośrednio u Klienta. Istnieje możliwość dojazdu na terenie całego kraju. Cena do indywidualnego ustalenia.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane