logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Łukasz Lis Fotografia Ślubna fotograf ślubny

O mnie

Fotografia jest moją pasją od wielu lat, którą łączę z wykonywanym zawodem. Najwięcej szczęścia i satysfakcji daje mi fotografia ślubna, kiedy w kadrze aparatu uwieczniam jeden z najpiękniejszych momentów w Waszym życiu. W fotografii najbardziej liczy się dla mnie ukazanie naturalności i prawdziwych emocji, dlatego zawsze stawiam na spontaniczność i nigdy nie reżyseruję przebiegu zdarzeń. I wreszcie to co jest dla mnie najważniejsze to Państwa zaufanie, które jest kluczem do efektywnej współpracy.


Logo
Łukasz Lis Fotografia Ślubna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Łukasz Lis Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Proponuję Państwu reportaż ślubny, którym pragnę opowiedzieć historię jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.
Łącząc w swojej pracy stuprocentowe zaangażowanie i skupienie staram się w profesjonalny, ale i niebanalny sposób uwiecznić
podniosłe chwile przepełnione miłością i szczęściem. Fotografując uroczystość zaślubin dążę do tego, aby żadna łza wzruszenia
nie uszła mojej uwadze, bo przecież to Wasze emocje tworzą całą magię zdjęcia. W sesjach plenerowych wykorzystuję swoje
inspiracje pozostając równocześnie otwartym na Państwa sugestie, gdyż Wasze zadowolenie jest dla mnie pierwszorzędnym celem.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, na której znajdą Państwo portfolio oraz kilka historii ślubnych.

www.lukaszlis-fotografiaslubna.pl

Pozdrawiam
Łukasz Lis 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane