logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Justyna Dudziak fotograf modowy

O mnie

Wykonuję fotografię portretową, biznesową, fashion&beauty;, testy agencyjne oraz fotografię produktową. Oferuję usługi fotograficzne na wysokim poziomie w przystępnej cenie. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Zapraszam! :-)
Logo
Justyna Dudziak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia modowa cena: 1000 zł - Justyna Dudziak
Pakiet 1
Jeśli jesteś projektantem, producentem odzieży, obuwia lub biżuterii i potrzebujesz zdjęć swoich produktów to zapraszam do siebie. W każdą sesję angażuję się na 100%. Pomogę znaleźć odpowiednie studio lub miejsce w plenerze na sesję, modelkę lub modela, makijażystkę i w razie potrzeby stylistę.

W cenie:

10 wyretuszowanych zdjęć
opracowanie pomysłu na sesję
pomoc w znalezieniu modelki, makijażystki, stylistki do sesji
czas trwania sesji do 4h
czas oddania gotowych zdjęć 14 dni  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 55 zł - Justyna Dudziak
Pakiet 1
Oferuję usługę wykonania zdjęć nieruchomości i wnętrz. Cena za zdjęcie to 55 zł. Przy większych projektach cena ustalana indywidualnie.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 500 zł - Justyna Dudziak
Pakiet 1
Jeśli potrzebujesz polaroidów, zdjęć testowych albo do rozbudowy portfolio to zapraszam do siebie! W cenie zapewniam studio, a jeśli chcesz zrobić zdjęcia w plenerze to pomogę wybrać miejsce. Oddaję 10 wyretuszowanych fotografii, daję możliwość wyboru kadrów do obróbki. Pomagam w przygotowaniach do zdjęć, ze swojej strony zapewniam jedną stylizację, mogę zapewnić makijaż (płatne dodatkowo 100 zł). Nie robię krótkich 30 minutowych sesji, zdjęcia robimy aż będziemy mieć pewność, że mamy dobre ujęcia, zazwyczaj spotkanie trwa 1.5 godziny. Zapraszam! 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 zł - Justyna Dudziak
Pakiet 1
Jeśli potrzebujesz zdjęć wizerunkowych, biznesowych, do agencji modelingowej lub aktorskiej to zapraszam do siebie. W cenie zapewniam studio, a jeśli chcesz zrobić zdjęcia w plenerze to pomogę wybrać miejsce. Oddaję 10 wyretuszowanych fotografii, daję możliwość wyboru kadrów do obróbki. Pomagam w przygotowaniach do zdjęć, mogę zapewnić makijaż (płatne dodatkowo 100 zł). Nie robię krótkich 30 minutowych sesji, zdjęcia robimy aż będziemy mieć pewność, że mamy dobre ujęcia, zazwyczaj spotkanie trwa 1.5 godziny. Zapraszam!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane