logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Pastelove Studio Diana Pisarczyk fotograf chrztu

O mnie

Moja praca to opowiadanie historii za pomocą zdjęć. Tak jak Ty cenię sobie naturalne emocje. Na naszym spotkaniu będę starała się stworzyć odpowiednią atmosferę, abyście poczuli się naturalnie i swobodnie. Stworzymy coś wyjątkowego?


Logo
Pastelove Studio Diana Pisarczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 700 zł - Pastelove Studio Diana Pisarczyk
Pakiet 1
Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Wspomnienia bywają ulotne, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom chciałabym zatrzymać dla Was ten wyjątkowy dzień w postaci pięknego reportażu nasyconego mnóstwem emocji, które towarzyszyły Wam tego dnia.

Zdjęcia reportażowe wybieram osobiście, tak aby tworzyły jedną całość – historię wydarzenia. Po każdej ceremonii wykonujemy ujęcia rodzinne – w kościele lub przed nim jeśli jest taka możliwość. Wykonujemy zdjęcia z Rodzicami, Chrzestnymi oraz Dziadkami. Wykonując reportaż ze Chrztu największą uwagę poświęcam dziecku. Staram się uchwycić jego niezaspokojoną ciekawość świata, jego naturalność oraz emocje, które mu w danej chwili towarzyszą. Szczególną uwagę zwracam na relacje, uczucia i interakcje dziecka z Rodzicami oraz bliskimi. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1600 - 3500 zł - Pastelove Studio Diana Pisarczyk
Pakiet 1
Fotografia ślubna to jedna z najpopularniejszych dziedzin fotografii. Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu, dlatego w mojej fotografii ślubnej skupiam się na zachowaniu wszystkich emocji towarzyszących Wam tego dnia. Podczas reportażu łapię chwile i rejestruję także te momenty, których Wy nie jesteście w stanie zobaczyć tego dnia. Wzruszeni rodzice podczas przysięgi ślubnej. Emocje, które malują się na Waszych twarzach kiedy widzicie się pierwszy raz tego dnia!

Szukacie fotografa ślubnego? Jeśli tak, to dobrze trafiliście!

Fotografia Ślubna to nie tylko repoertaż z Kościoła i przyjęcia. Często spotykamy się także na Plenerowej sesji ślubnej. Przykładam dużą wagę do doboru odpowiedniego miejsca, w którym wykonamy sesję. Pracuję głównie na terenie Lublina oraz Województwa Lubelskiego, ale jestem osobą mobilną i dojadę w każdy zakątek Polski.

W mojej ofercie znajdziecie 3 pakiety fotografii ślubnej, plenerową sesję ślubną, sesję narzeczeńską a także mnóstwo innych sesji.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą i chcecie sprawdzić, czy termin Waszego ślubu mam dostępny to wypełnijcie, proszę formularz kontaktowy. Możecie taż skontaktować się ze mną telefonicznie: 663394247. 
Pakiet 2
W mojej ofercie znajdziecie 3 pakiety fotografii ślubnej, plenerową sesję ślubną, sesję narzeczeńską a także mnóstwo innych sesji.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane