logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

KempaStudio fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Łukasz i fotografowanie oczarowanych sobą ludzi jest moją pasją. Podobno dobrego fotografa poznać można po butach bo zdjęcia trzeba wychodzić. Ja jednak po całym dniu, najbardziej odczuwam mięśnie twarzy od ciągłego uśmiechu, którego nie jestem w stanie powstrzymać. A uśmiechy są zaraźliwe :) Gwarantuję że na sesjach plenerowych nie będziecie się ze mną nudzić, a podczas ślubu i wesela przygotuję dla was prawdziwą eksplozję pełną emocjonujących fotografii.




Logo
KempaStudio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3500 zł - KempaStudio
Pakiet 1
Dzień Ślubu
Nie tworzę pakietów, gdyż w ciągu całego dnia oddaję Wam całego siebie i nie jestem w stanie ograniczać się bo "tak było w pakiecie".

Otrzymacie ode mnie 100% fotograficznej usługi a reszta to tylko dodatki które możemy skomponować jak tylko chcecie.

Mój zakres pracy
- Przygotowania
- Błogosławieństwo
- Ceremonia
- Mini sesja w dniu ślubu (Jeśli pozwoli na to i pogoda)
- Przyjęcie weselne do oczepin

Co otrzymujecie

- 120 starannie wybranych, poddanych obróbce i wydrukowanych zdjęć w rozmiarze 15x23
- Pendrive zawierający minimum 500 zdjęć z dnia reportażu
- Stylowa drewniana skrzynka z grawerem imion oraz datą ślubu, zawierająca pendrive wraz z drukowanymi zdjęciami
- Galeria online (aktywna przez 12 miesięcy) do dzielenia się zdjęciami z bliskimi. Galeria jest zabezpieczona hasłem oraz posiada opcję pobierania zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 900 zł - KempaStudio
Pakiet 1
- Przygotowanie
- Ceremonia
- Przyjęcie
- 70 drukowanych zdjęć w rozmiarze 15x23 zapakowane w stylową drewniane pudełko plus pendrive
- Galeria online z opcją pobrania aktywna 6 miesięcy
(pakiet dokumentacyjny zawierający od 150 zdjęć. Galeria aktywna 6 miesięcy)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane