logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa fotograf komunijny

O mnie

Cześć! Jestem Ala i nie mogę się nadziwić jak nasze dzieci szybko rosną! Nasze - moje, Twoje, wszystkie dzieci. Tak zasuwają, że staję na głowie, żeby zdjażyć ich dzieciństwo zapisać i uważam, że to jedne najcenniejszych wspomnień, które warto mieć na papierze! Co mogę dla Ciebie zrobić? Rodzinną sesję domową lub plenerową lifestyle, sesję dziecięcą, sesję urodzinową Smash Cake (z tortem!), reportaż z Chrztu Świętego, reportaż z rodzinnych uroczystości (np urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego), reportaż z Komunii Świętej. Napisz do mnie i pogadajmy o Twojej sesji :) rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, a ja z przyjemnością Więcej
Logo
Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 450 zł - Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa
Pakiet 1
Obsługuję zarówno grupowe komunie jak i indywidualne sesje komunijne. Każda komunia grupowa jest wyceniana indywidualnie w zależności od ilości dzieci i produktów dodatkowych. Sesje i reportaże indywidualne wykonuję w takiej samej cenie jak inne sesje i reportaż z chrztu:

Sesja - od 450zł/10 zdjęć
Reportaż - od 690zł/reportaż z ceremonii + mini sesja portretowa z rodziną pod kościołem

Naturalnie posiadam stosowne pozwolenie, a w przypadku wiekszej grupy dzieci pojawiam się wraz z drugim fotografem  
Fotografia chrztu cena: 690 zł - Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa
Pakiet 1
Z radością wykonam kompletny reportaż z ceremonii Chrztu Świętetgo Twojego dziecka. W pakiecie podstawowym oferuję reportaż z ceremonii w kościele i rodzinne portrety w okolicy kościoła. Kolejne pakiety zawierają również przygotowania w domu i reportaż z przyjęcia po uroczystości. W swoich zdjęciach stawiam na łapanie naturalnych chwil i fotografowanie niejako z urycia, żeby nie przeszkadzać w Waszym ważnym dniu. Mam niezbędne uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 450 zł - Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa
Pakiet 1
Coś więcej niż portret - ta sesja dziecięca to prawdziwy uśmiech i radość prawdziwej zabawy. W 10 kadrach zatrzymam Twoje dziecko w byciu sobą, żeby ten etap jego życia wracał do Ciebie z pełną mocą zawsze gdy będziesz trzymać fotografię. Dbam o komfort małego modlea lub modelki na sesji, nie wymagam grzecznego stania i nieprzeszkadza mi żadnen mały "huragan" czy inny "wulkan energii" ;)  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł - Do ramki przyłóż - naturalna fotografia rodzinna i okolicznościowa
Pakiet 1
Świetna zabawa w plenerze lub Twoim domu - bo ja tam będę tylko ukradkiem fotografować :) Bez ustawianych scenek, za to z mocą fotogenicznych zabaw, żeby cała rodzina spędziła czas sesji na luzie i z uśmiechem, który będziecie mogli podziwiać na zawsze na zdjęciach. Pakiet podstawowy obejmuje 10 ujęć. Jest to sesja zdjęciowa lifestyle, czyli taka, która ma oddawać najpięknięjszą esencję relacji między Wami w naturalny i niepozowany sposób. Nie jest to jednak reportaż - nasze zabawy i inne czynności (np pieczenie ciasteczek czy ubieranie choinki) nie są 1:1 odwzorowaniem Waszego życia, ale mają pozwolić w krótkim czasie zaobserwować i uchwycić to, co między Wami dzieje się najpięknijeszego kiedy razem spędzacie czas.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane