logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia fotograf komunijny

O mnie

Jestem wizażystką i fotografem. Ukończyłam szkolenia potwierdzone dyplomem i zaświadczeniem MEN zarówno z wizażu jak i z fotografii portretowej. Wizaż i fotografia jest moją wielką pasją i postanowiłam połączyć obie te dziedziny, by stworzyć możliwość nie tylko upiększenia, ale i uwiecznienia wizerunku. Bo każda z Nas zasługuje na to, by poczuć się wyjątkowo! Zajmuję się przede wszystkim fotografią portretową oraz wykonuję makijaże do sesji zdjęciowych. Na swoim koncie posiadam także publikacje w magazynach zagranicznych.
Logo
Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 100 zł - Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia
Pakiet 1
Sesje plenerowe studyjne - cena pakietu zależy od ilości zdjęć. W skład pakietu podstawowego wchodzi 8 kadrów. Pakiet można dowolnie rozszerzać. Aktualny cennik można sprawdzić na fanpage'u na FB (przypięty post na górze strony).  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 zł - Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia
Pakiet 1
Fotografia dziecięca - w ofercie znajdują się zarówno sesje plenerowe jak i studyjne. Podstawowy pakiet zawiera 8 szt. zdjęć w formie elektronicznej. Aktualny cennik można sprawdzić na fanpage'u na FB (przypięty post na górze strony).  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 zł - Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia
Pakiet 1
Podstawowy pakiet obejmuje 8 szt zdjęć w wersji elektronicznej. Aktualny cennik można sprawdzić na fanpage'u na FB (przypięty post na górze strony).  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 100 zł - Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia
Pakiet 1
Oferuję sesje portretowe studyjne oraz w plenerze. Jestem także makijażystką i wykonuję makijaże upiększające do sesji zdjęciowych. Podstawowy pakiet to 8 kadrów wykonanych w formie cyfrowej. Aktualny cennik można sprawdzić na fanpage'u na FB (przypięty post na górze strony).  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 100 zł - Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia
Pakiet 1
Na zamówienie wykonuję także kadry w stylu fashion. Podstawowy pakiet zawiera 8 zdjęć w formie cyfrowej. Możliwość rozszerzenia pakietu wedle potrzeb. Aktualny cennik można sprawdzić na fanpage'u na FB (przypięty post na górze strony).  
Pokaż więcej

Iwona Matyjaszczyk Hajduga wizaż i fotografia fotograf komunijny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Renia | 04 stycznia 2022

sesja portretowa

Pani Iwona jest świetnym profesjonalistą. Ma doskonałe podejście do klienta oraz super pomysły podczas sesji ;). Bardzo polecam! Dodatkowo makijaż jest super praktycznym rozwiązaniem aby podczas sesji czuć się pięknie i pewnie. Dziękuję i polecam:)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane