logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Przemysław Więcławski fotograf chrztu

O mnie

Witajcie ;) Zajmuję się fotografią eventową - chrzest święty, sesje narzeczeńskie oraz ślubne. Zawsze staram się, aby na moich zdjęciach widoczne były emocje osób fotografowanych, bo to one są najważniejsze. Mam dobre oko do "momentów", staram się zawsze te najlepsze "wyłapywać", dzięki czemu zdjęcia z moich sesji nie są nudne. No i chyba najważniejsze - staram się, aby kontakt między mną , a osobą / osobami fotografowanymi był jak najlepszy, pozytywna i luźna atmosfera. Dlatego zawsze przed sesją o ile to możliwe, spotykam się z klientami. Hobbystycznie zajmuję się fotografią lotniczą oraz motoryzacyjną, portretem i sportem. Możesz Więcej
Logo
Przemysław Więcławski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 600 zł - Przemysław Więcławski
Pakiet 1
90-100 wybranych przeze mnie zdjęć (już po obróbce w formacie JPG) w formie elektronicznej. Na życzenie istnieje możliwość przygotowania 10 zdjęć w formie odbitek, w specjalnie dobranym pudełku.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - Przemysław Więcławski
Pakiet 1
10 - 30 wybranych przeze mnie zdjęć (już po obróbce w formacie JPG) w formie elektronicznej. Na życzenie istnieje możliwość przygotowania 10 zdjęć w formie odbitek, w specjalnie dobranym pudełku.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane