logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

BeLove Fotografia Ślubna fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Bardzo mi miło, że zainteresowaliście się moją ofertą! Zapewniam, że jeśli szukasz fotografa ślubnego to jesteś pod dobrym adresem! Fotografia ślubna to cały mój świat. Jako fotograf ślubny od 12 lat dokumentuje Wasze historie i jestem dumny, że mogę Wam towarzyszyć podczas Waszych najcenniejszych dni. Moim celem w fotografii ślubnej jest uchwycenie uczuć, uśmiechów, pięknych kadrów i niezapomnianych chwil zakochanych w sobie ludzi. W fotografii ślubnej uwielbiam klimatyczne kadry, spontaniczność, naturalność i piękne światło. Wasze romantyczne i naturalne zdjęcia ślubne sprawią, że pomimo upływu czasu dzień Waszego ślubu będziecie pamiętać Więcej


Logo
BeLove Fotografia Ślubna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2999 zł - BeLove Fotografia Ślubna
Pakiet 1
Oferta reportażu ślubnego obejmuje wykonanie wykonanie fotografii podczas przygotowań, błogosławieństwa rodziców, ceremonii ślubnej, wesela i sesji plenerowej. Otrzymasz piękny fotoalbum zawierający najlepsze zdjęcia ze swojego ślubu, pendrive w eleganckim opakowaniu z grawerem, wydrukowane fotografie w formacie 15x23 oraz galerię zdjęć dla gości. Oferta obejmuje trzy pakiety, które można modyfikować. Sprwadź pełną ofertę na stronie www.jarekrudnicki.pl !  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane