logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Architektury i Wnętrz Filip Bramorski fotograf architektury

O mnie

Już od ponad 10 lat fotografia jest moją pasją, a miasto i architektura to zdecydowanie temat najbliższy mojemu sercu. Realizuję wizerunkowe sesje architektury oraz wnętrz. Wykorzystuję bogate doświadczenie, które nabyłem przy współpracy z firmami z branży nieruchomości. W mojej pracy ogromną wagę przykładam do odpowiedniego zaplanowania sesji i podkreślenia atutów fotografowanych obiektów za pomocą naturalnego światła. W zdjęciach dbam o każdy detal, proste linie i wysoką estetykę kompozycji. Fotografuję aparatem pełnoklatkowym, ale od pewnego czasu wykonuję także ujęcia z lotu ptaka przy użyciu drona. Prywatnie uwielbiam szukać nieoczywistych kadrów w Więcej


Logo
Fotografia Architektury i Wnętrz Filip Bramorski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 400 zł - Fotografia Architektury i Wnętrz Filip Bramorski
Pakiet 1
Usługę fotografii wnętrz świadczę zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych.
W zależności od charakteru sesji i sposobu wykorzystania zdjęć dopasowuję zarówno sposób ich wykonywania jak i wycenę.
Współpracuję z wieloma podmiotami z branży nieruchomości oraz wszystkimi osobami zainteresowanymi przedstawieniem swojego domu, apartamentu bądź mieszkania w serwisach ogłoszeniowych na sprzedaż czy najmem.
Wykonuję zdjęcia przy najlepszym oświetleniu, utrzymując najwyższą jakość, niezależnie od charakteru fotografowanego wnętrza.
Przykładam szczególną uwagę do każdego detalu, mieszcząc w kadrze nawet najmniejsze pomieszczenia, dzięki wykorzystaniu jednego z najszerszych obiektywów na rynku, Sigmie 12-24 mm.

Zapraszam do kontaktu, rezerwacji terminu i indywidualnej wyceny!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane