logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Lipiński - Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Oferujemy państwu Kreatyną Fotografię Ślubną. Najwspanialsze chwile utrwalone na materiale światłoczułym pozwolą państwu po latach wrócić do wspomnień. Oprócz podstawowej oferty posiadamy wiele dodatków, które mogą wzbogacić Wasz najważniejszy dzień w życiu. Wszystkie zdjęcia są poddawane starannej obróbce cyfrowej. Zapraszamy do zapoznania się z Portfolio na naszej stronie. Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego w takich miastach jak: Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów. Ale jeżeli zachodzi potrzeba to dojedęw każde miejsce w polsce
Logo
Paweł Lipiński - Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2800 zł - Paweł Lipiński - Fotografia
Pakiet 1
Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę. Zajmujemy się głównie dokumentowaniem uroczystości okolicznościowych. Najczęściej wybieraną usługą, jest kompleksowy reportaż ślubny. Obejmuje on sesję z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii, zabawy weselnej oraz pleneru.
Jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych. Towarzysząc Wam dbamy, aby wszystkie najważniejsze momenty zostały zarejestrowane. Dajemy Państwu gwarancję, że nic nie umknie mojej uwadze. Pracuję dyskretnie nie ingerując w przebieg wydarzeń, przez co wykonane fotografie nie są sztuczne i pozowane.

Sesję plenerową proponujemy wykonać w inny dzień ponieważ wynika z tego wiele korzyści: nie pozostawiacie gości weselnych samych, jesteście wypoczęci i zrelaksowani, a do tego nie ograniczamy się do jednego miejsca i nie mamy narzuconych ram czasowych.

Jeżeli macie swoje ulubione miejsce i chcielibyście, aby sesja odbyła się właśnie tam. Nie mamy nic przeciwko, jeżeli nie macie takiego miejsca to możecie się zdać na nas. Podczas rozmowy na pewno znajdziemy rozwiązanie które Was usatysfakcjonuje.
Jestem otwarty na Wasze najbardziej szalone i odważne pomysły i propozycje.
Sesje narzeczeńskie wykonujemy w miejscach które są dla Was szczególnie ważne, z którymi wiążą się Wasze wspomnienia.
Podczas takiej sesji zdobywacie doświadczenie przed obiektywem, poznajecie nasze metody pracy i nas samych. Zapewnia to dobrą współpracę między nami w dniu Waszego ślubu.
Z wykonanych zdjęć przygotowuję projekt album lub fotoalbumu lub fotoksiążki, która jest wspaniałą pamiątką.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego celem przedstawienia szczegółowej oferty. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane