logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fabryka obrazków fotograf ślubny
Logo
Fabryka obrazków   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 zł - Fabryka obrazków
Pakiet 1
Szukasz fotografa w atrakcyjnej cenie? W związku z tym, że chciałbym poszerzyć swoje porfolio, mam dla Was super ofertę.
Skontaktuj się w celu poznania oferty. Dla mnie, najważniejsze jest to, aby podejść do Was indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeśli to właśnie Wy macie przed sobą ten wspaniały dzień i chcecie, aby fotografie zostały wykonane od serca i z pełnym zaangażowaniem to dobrze trafiliście. Fotografią ślubną zajmuje się od kilku lat. Z radością spędzę ten cudowny dzień z Wami.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - Fabryka obrazków
Pakiet 1
Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu dziecka, dlatego warto uwiecznić takie wydarzenie na zdjęciach. Mogę wykonać piękne portrety dziecka w plenerze w lub podczas przyjęcia komunijnego razem z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie szczegóły fotografii komunijnej ustalamy z wyprzedzeniem z rodzicami.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Fabryka obrazków
Pakiet 1
Dzieci i ich beztroska ciekawość świata, bezinteresowność, oraz szczerość uczuć od zawsze mnie fascynowały. Cud narodzin, każdy kolejny dzień życia tych małych Istotek niesie za sobą tak wiele zmian, że postanowiłam spróbować połączyć moje zamiłowanie do fotografii z urokiem dziecięcego świata. I tym właśnie się zajmuję, staram się uchwycić piękno, zatrzymywać na chwilę czas… Tak, aby Ci, którzy kochają je najbardziej na świecie mogli w każdej chwili powrócić do tych wspaniałych minek, uśmiechów, spojrzeń uwiecznionych na fotografiach. Dzieci, to najbardziej prawdziwi mali modele jakich tylko może wymarzyć sobie fotograf.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 350 zł - Fabryka obrazków
Pakiet 1
Sesje noworodkowe wykonuję z reguły od 5 do 14 dnia życia. Wtedy najczęściej maluszek jest spokojniutki i sporo śpi. W późniejszych dniach, około 3 tygodnia zachodzi większe prawdopodobieństwo , że maluszek będzie bardziej zaciekawione otaczającym światem. Kiedy jednak pomysł na sesję pojawi się spontanicznie, nic straconego ☺ Postaram się sprostać zadaniu i stworzyć dla Was piękną pamiątkę.
Czas trwania sesji to zwykle około 3 godziny, potrzebny na kilka stylizacji i zdjęcia rodzinne. Cała sesja odbędzie się w odpowiednim rytmie maluszka. Gdy przyjdziecie do mnie, będziecie mieli tyle czasu żeby spokojnie nakarmić i wyciszyć maluszka.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane