logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotokomet Michał Karasiński fotograf ślubny

O mnie

Jeśli szukacie Państwo kreatywnego, a zarazem profesjonalnego fotografa, który towarzyszyć Wam będzie w najpiękniejszych chwilach Waszego życia, to zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.fotokomet.com. Znajdziecie tam Państwo moje portfolio oraz szczegółową ofertę z zakresu reportaży ślubnych. Każda Młoda Para, jej gorączkowe przygotowania, ślub i wyjątkowy moment przysięgi małżeńskiej oraz całonocna zabawa weselna dają fotografowi wspaniałą możliwość współuczestniczenia w jedynych i niepowtarzalnych wzruszeniach dwojga ludzi. Ich uwiecznienie stało się moją pasją. Będę zaszczycony mogąc te piękne chwile przeżyć również z Państwem.


Logo
Fotokomet Michał Karasiński    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 zł - Fotokomet Michał Karasiński
Pakiet 1
Jeśli szukacie Państwo kreatywnego, a zarazem profesjonalnego fotografa, który towarzyszyć Wam będzie w najpiękniejszych chwilach Waszego życia, to zapraszam do odwiedzenia naszej strony fotokomet.com. Znajdziecie tam Państwo moje portfolio oraz szczegółową ofertę z zakresu reportaży ślubnych.
Każda Młoda Para, jej gorączkowe przygotowania, ślub i wyjątkowy moment przysięgi małżeńskiej oraz całonocna zabawa weselna dają fotografowi wspaniałą możliwość współuczestniczenia w jedynych i niepowtarzalnych przeżyciach dwojga ludzi. Ich uwiecznienie stało się moją pasją. Będę zaszczycony mogąc te piękne chwile przeżyć również z Państwem.  
Pokaż więcej

Fotokomet Michał Karasiński fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Mili | 10 maja 2013

sesja ślubna

Serdecznie polecam! Pan Michał robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jego zaangażowania i kreatywności, dzięki której nasz plener nie wyszedł konwencjonalnie i pospolicie, Teraz czekamy na chrzest naszej córeczki i chcemy aby także ten dzień uwiecznił p. Michał:)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane