logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Packshotphoto.com fotograf reklamowy

O mnie

Specjalizujemy się w e-commerce. Tworzymy zdjęcia oraz wideo produktów dla klientów z całej Europy. Stworzyliśmy nasze studio w jednym konkretnym celu - by tworzyć świetną fotografie produktową na białym tle, szybko i w atrakcyjnej cenie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz technikom wypracowanym przez lata, w krótkim czasie jesteśmy w stanie wykonać bardzo dużą ilość zdjęć z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów jakości. Fotografie które u nas powstają, pomagają sprzedawać produkty wiodącym luksusowym makrom oraz małym detalicznym butikom. Naszym celem jest uwydatnienie, wzmocnienie oraz dodanie wartości do Twojej marki.
Logo
Packshotphoto.com   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 10 zł - Packshotphoto.com
Pakiet 1
STYLIZOWANA FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
Fotografia komercyjna dostosowana do potrzeb klienta. Nasze zdjęcia produktowe zostały wykorzystane w kampaniach reklamowych w druku i Internecie. Tworzymy wysokiej jakości obrazy ze stylizowanym tłem, starannie ustawionym oświetleniem i perfekcyjnym retuszem.
FOTOGRAFIA MODY
Oferujemy sesje zdjęciowe produktów odzieżowych na modelkach w warunkach studyjnych lub lifestylowych. Zdjęcia na manekinach oraz zdjęcia duch z korektą kształtu na idealnie białym tle. Za każdym razem dbamy o to, aby Twoje produkty były idealne pod względem kolorystycznym.
FOTOGRAFIA PACKSHOT
Nasze studio każdego tygodnia może obsługiwać duże ilości produktów. Fotografia katalogowa jest idealna dla platform e-commerce, takich jak Amazon czy eBay. Współpracujemy zarówno z dużymi producentami, jak i właścicielami małych firm. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane