logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Karolina Staniszewska fotograf komunijny

O mnie

Fotografia, jako pasja w życiu, towarzyszy mi już od kilkunastu lat. Mniej więcej cztery lata temu zapałałam szczególną miłością do fotografowania dzieci. Bilska jest mi również fotografia, reportażowa, dokumentalna, uliczna. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się zapewnić maksimum satysfakcji z otrzymanych zdjęć dla swoich Klientów. Ważne jest dla mnie to, aby czas spędzony podczas wykonywania sesji był pięknym wspomnieniem nawet dla tych, którzy nie przepadają za patrzeniem w obiektyw, a jednak marzą o pamiątce do fotograficznego albumu. W swojej pracy wykorzystuję profesjonalny sprzęt fotograficzny Canon wraz z oryginalnymi obiektywami. W Więcej


Logo
Karolina Staniszewska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 700 zł - Karolina Staniszewska
Pakiet 1
Chętnie uwiecznię na zdjęciach niepowtarzalne chwile dla Ciebie i Twojego dziecka również z uroczystości komunijnej. Wykonuję reportaż zarówno z przygotowania, mszy, jak i samej uroczystości.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Karolina Staniszewska
Pakiet 1
Chętnie uwiecznię na zdjęciach niepowtarzalne chwile dla Ciebie i Twojego dziecka również z uroczystości chrztu świętego. Wykonuję reportaż zarówno z przygotowania, mszy, jak i samej uroczystości. Cena już od 500 zł zależna od pakietu i liczby zdjęć oraz czasu trwania sesji.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Karolina Staniszewska
Pakiet 1
Wykonuję sesje dziecięce w plenerze na terenie Warszawy i okolic. Do każdej sesji oferuję do wyboru gadżet do stylizacji, również w klimacie retro. W ofercie, znajdą się również sesje domowe, w warunkach, w których dziecko czuję się bezpiecznie i swobodnie. Ceny sesji ustalane są w zależności m.in. od pakietu i liczby zdjęć, rodzaju sesji, czasu jej trwania.
Minimalna cena - 350 zł.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane