logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Hammer Studio fotograf ślubny

O mnie

Ceremonia zaślubin jest prawdopodobnie jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każda para traktuje ten dzień bardzo szczególnie. Jest to dzień, którego magia zasługuje na to by uwiecznić go w należyty sposób. Moim zadaniem będzie przeniesienie i utrwalenie wszystkich Waszych emocji za pomocą zdjęć. Zdjęcia ślubne to najważniejsza pamiątka i prezent jaki może dostać para młoda. Chciałbym wykonać dla Was niepowtarzalne zdjęcia, które poruszą nie tylko Wasze serca, ale i wszystkich dookoła. Wykonuję również zdjęcia techniką gumową zwaną również techniką gumy arabskiej. Zdjęcie pary młodej wykonane technika gumową byłby pieknym Więcej
Logo
Hammer Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1100 zł - Hammer Studio
Pakiet 1
Ceremonia zaślubin jest prawdopodobnie jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każda para traktuje ten dzień bardzo szczególnie. Jest to dzień, którego magia zasługuje na to by uwiecznić go w należyty sposób. Moim zadaniem będzie przeniesienie i utrwalenie wszystkich Waszych emocji za pomocą zdjęć. Zdjęcia ślubne to najważniejsza pamiątka i prezent jaki może dostać para młoda. Chciałbym wykonać dla Was niepowtarzalne zdjęcia, które poruszą nie tylko Wasze serca, ale i wszystkich dookoła. Wykonuję również zdjęcia techniką gumową zwaną również techniką gumy arabskiej. Zdjęcie pary młodej wykonane technika gumową byłby pieknym uzupełnieniem domowej kolekcji.
Zapraszam do skorzystania z moich usług. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 300 zł - Hammer Studio
Pakiet 1
Fotografia reklamowa (packshot), fotografia produktu odgrywa bardzo znaczącą rolę przy projektowaniu graficznym i tworzeniu reklam. Z fotografią reklamową spotykamy się dziś niemalże wszędzie. Na każdym kroku napotykamy na reklamę. Każdego dnia przeglądając prasę, jadąc samochodem czy idąc na zakupy napotykamy na różne formy reklamy. Są nimi ulotki, plakaty, bilbordy itp
Chcesz efektywnie zaprezentować swoje produkty? Zapraszam do współpracy!
Szczegółowe warunki współpracy określimy w drodze indywidualnych ustaleń. 
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Hammer Studio
Pakiet 1
Jedno z podstawowych zadań fotografii jest dokumentowanie otaczającego nas świata. Świat to także człowiek, inni ludzie i nasi bliscy. Fotografowanie wyglądu ludzi, to właśnie fotografia portretowa. Najbardziej zróżnicowanym i niepowtarzalnym obiektem, którego można fotografować, jest człowiek.
A ile ludzi, tyle twarzy, emocji i tematów na portret. Dlatego „portret” rozpatrywany w kontekście metody wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym. Fotograf staje przed trudnym zadaniem zmierzenia się z odwzorowaniem wyglądu fotografowanej osoby, jak również najwierniejsze oddanie wrażenia, jakie wywołuje dana osoba. Emocje pokazują prawdziwą naturę człowieka. Tak więc portret to ukazanie osoby w sposób najbardziej autentyczny bez maski. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane