logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Zuzanna Śpiewak fotograf modowy

O mnie

Jestem fotografką z pasji od co najmniej pięciu lat, teraz zaczynam w fotografii komercyjnej. Fotografuję tylko mmetotą tradycyjną (analogową). Aktualnie studiuję fotografię na Warszawskiej Szkole Filmowej. Pod linkiem znajduje się moje portfolio, zapraszam do współpracy. Można się ze mną umówić również w Łodzi.
Logo
Zuzanna Śpiewak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia modowa cena: 800 - 1500 zł - Zuzanna Śpiewak
Pakiet 1
Gwarantuję sesję modowa na najwyższym fotograficznym poziomie, przy oświetleniu stałym w studiu lub przy dziennym w plenerze, 30 wybranych oczyszczonych fotografii, oferuję równierz odbtki w formacie a4 w cenie 20 pln za odbitkę. Nie ograniczają nas ilość rolek, pora dnia czy czas sesji. W przygotowaniu będzie pomagała wizażystka.  
Pakiet 2
Gwarantuję sesję modowa na najwyższym fotograficznym poziomie, przy oświetleniu stałym w studiu lub przy dziennym w plenerze, 20 wybranych oczyszczonych fotografii, oferuję równierz odbtki w formacie a4 w cenie 20 pln za odbitkę. maksymalnie 3 rolki i 4h sesji (liczone wraz z przygotowaniem makijażu) każda dodatkowa godzina i rolka 60 pln, w godzinach nocnych 80 za godzinę. W przygotowaniu sesji będzie pomagała wizażystka. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 400 - 1000 zł - Zuzanna Śpiewak
Pakiet 1
Gwarantuję normalną pracę w studiu, przy oświetleniu stałym, 20 wybranych oczyszczonych fotografii i odbtki w formacie a4 w cenie 20 pln za odbitkę. Bez ograniczenia w ilości zużytych rolek filmu czy czasu sesji oraz pory dnia.  
Pakiet 2
Gwarantuję normalną pracę w studiu, przy oświetleniu stałym, 5 wybranych oczyszczonych fotografii i odbtki w formacie a4 w cenie 20 pln za odbitkę. Sesja trwająca maksymalnie 2,5 h z wykorzystaniem dwóch rolek filmu, każda kolejna godzina i rolka, dodtakowo płatne 60 pln. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane