logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

fotograf na chrzest Warka - Kacper Piwnicki fotograf chrztu

O mnie

Fotograf na chrzest Warka. Zatrzymuje w czasie momenty pełne szczęścia, radości i miłości, ale też te, które wywołują łzy wzruszenia. Nie ustawiam, nie robię pozowanych zdjęć, ujęć (z wyjątkiem tzw. grupówek). Obserwuję i szukam najlepszych kadrów w danej chwili. Doświadczenie, które nabyłem realizując setki zleceń, umożliwia mi przewidywanie sytuacji, które wydarzą się za 3-5 sekund. Klienci nazywają mnie „Ninja”. Niby jestem obecny w ich towarzystwie, ale nie widzą mnie. Później z uśmiechem na twarzy lub ze łzami szczęścia w oczach wspominają chwilę, które zapisuję na zdjęciach, czy filmie.
Logo
fotograf na chrzest Warka - Kacper Piwnicki    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 450 - 950 zł - fotograf na chrzest Warka - Kacper Piwnicki
Pakiet 1
Jestem obecny w kościele (możliwość wykonania zdjęć grupowych z najbliższymi). Otrzymujecie minimum 50 zdjęć. Jeżeli zostanie wykonana większa ilość zdjęć to otrzymacie je bez dodatkowych kosztów. Zdjęcia oddaję w internetowej galerii z 6-miesięcznym dostępem. Link z fotorelacji możecie udostępniać gościom.  
Pakiet 2
Jestem obecny od uroczystości Chrztu Świętego w kościele do tortu przyjęciu (do 2 godzin). Otrzymujecie minimum 100 zdjęć. Jeżeli zostanie wykonana większa ilość zdjęć to otrzymacie je bez dodatkowych kosztów. Zdjęcia oddaję w internetowej galerii z 6-miesięcznym dostępem. Link z fotorelacji możecie udostępniać gościom. 
Pakiet 3
Jestem obecny od przygotowań w domu do tortu przyjęciu (do 2 godzin). Otrzymujecie minimum 150 zdjęć. Jeżeli zostanie wykonana większa ilość zdjęć to otrzymacie je bez dodatkowych kosztów. Zdjęcia oddaję w internetowej galerii z 6-miesięcznym dostępem. Link z fotorelacji możecie udostępniać gościom. 
Pokaż więcej

fotograf na chrzest Warka - Kacper Piwnicki fotograf chrztu - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marzena | 05 stycznia 2023

sesja rodzinna

Polecam Bardzo Kacper Szymon Piwnicki Pełny Profesjonalizm Oddany w 100 %W tym Co Robi 👍👍👍Bardzo Panu Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia każde jedno jest naprawdę piękne i rewelacyjnej jakości. Widać że to czym się Pan zajmuje robi to z pasją. BYŁO NAM Bardzo Miło Że Wziął Pan Udział W Tak Ważnym Dla Nas Dniu I WSPANIALE GO PAN Uwiecznił. Polecam Bardzo Będę Korzystać Z Usług Tego Fotografa Nie Jednokrotnie 👍👍👍

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane