logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Flor Foto fotograf ślubny


Logo
Flor Foto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2900 zł - Flor Foto
Pakiet 1
Witam!
Jeśli szukacie osoby, która zatroszczy się o Wasz wyjątkowy reportaż ślubny to świetnie trafiliście! Każdy ślub jest inny każda miłość wygląda inaczej... i to właśnie jest uchwycone tego wyjątkowego dnia. Emocje, które wiszą w powietrzu, które wybijają się przez Wasze gesty, czułość.
Zależy mi na tym, aby moje fotografie były Waszą najcudowniejszą pamiątką ślubną, nawet za 20 lat. Dołożę wszelkich starań, żeby być tam, gdzie dzieje się coś niesamowitego, romantycznego czy śmiesznego, by jak najdokładniej opowiedzieć historię tego ważnego dnia.

Fotografie wykonane są w stylu reportażowym, w formie prawdziwych, naturalnych i niepozowanych ujęć.

PAKIET STANDARD – do 12 h reportażu, ok. 250 zdjęć w formie cyfrowej , 100 wybranych zdjęć w formie wysokiej jakości wydruków 15×23 cm w eleganckim pudełku – 2900 zł + sesja plenerowa

PAKIET DUŻY – do 12 h reportażu, ok. 400 zdjęć w formie cyfrowej , 150 wybranych zdjęć w formie wysokiej jakości wydruków 15×23 cm w eleganckim pudełku – 3800 zł + sesja plenerowa

Zapraszam!
Chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Karolina
https://florfoto.myportfolio.com/ 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane