logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotoatelier fotograf ślubny

O mnie

FotoAtelier to nowoczesne studio fotograficzne znajdujące się w Śremie. Zapewniamy kompleksową obsługę fotograficzną oraz filmową ślubu i wesela, oferując wysokiej jakości sprzęt, a także wykonujemy sesje plenerowe, portfolio, zdjęcia reklamowe, albumy oraz zajmujemy się renowacją starych zdjęć i filmów. FotoAtelier to spojrzenie z innej strony na możliwości nowoczesnej techniki fotograficznej oraz audiowizualnej.
Logo
Fotoatelier   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Fotoatelier
Pakiet 1
Zapewniamy kompleksową obsługę fotograficzną i filmową ślubów. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły młodej pary. Zdjęcia drukujemy na specjalistycznych drukarkach zapewniających najwyższą jakość i trwałość zdjęć, oraz wierność w odwzorowaniu kolorów. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 30 zł - Fotoatelier
Pakiet 1
Świadczymy usługi w zakresie fotografii reklamowej i produktowej. Wykonujemy zdjęcia reklamowe do folderów, katalogów, plakatów, billboardów, zdjęcia z przeznaczeniem do publikacji w mediach zarówno elektronicznych jak i tradycyjnych. Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie począwszy od wykonania projektu, poprzez cyfrową obróbkę, na wydruku kończąc. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 zł - Fotoatelier
Pakiet 1
Tematem usługi są zdjęcia ciążowe, zdjęcia noworodkowe i dziecięce. Sesje dotyczą tradycyjnych portretów, jak i bardziej nowoczesnych aranżowanych scenek z możliwością wykorzystania całej gamy dziecięcych rekwizytów, zabawek, ubranek. Zdjęcia dzieci wykonujemy zarówno w naszym ogrzewanym i przytulnym studio, w plenerze, bądź też u klienta w domu po uprzednim uzgodnieniu terminu i miejsca wykonania sesji.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane