logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Sunset Studio fotograf

O mnie

Sunset Studio w Sopocie powstało w Sierpniu 2022 roku. W strefie foto znajdują się trzy przestrzenie: Konkret- betonowa ściana, White- biała "prawie cyklorama" oraz Pink- pastelowa różowa. Dodatkowo można również korzystać z teł kartonowych firmy Savage oraz podwieszanych teł materiałowych. Studio wyposażonej jest w oświetlenie błyskowe oraz ciągłe, a także dużą ilość modyfikatorów. Duże okna usytuowane od strony zachodniej pozwalają na fotografowanie przy świetle dziennym od rana do wieczora. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: sunset-studio.pl Zapraszam, Dawid
Logo
Sunset Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem studia fotograficznego cena: 120 zł - Sunset Studio
Pakiet 1
Sunset Studio w Sopocie powstało w Sierpniu 2022 roku. W strefie foto znajdują się trzy przestrzenie: Konkret- betonowa ściana, White- biała "prawie cyklorama" oraz Pink- pastelowa różowa. Dodatkowo można również korzystać z teł kartonowych firmy Savage oraz podwieszanych teł materiałowych.

Studio wyposażonej jest w oświetlenie błyskowe ( 5 lamp firmy Godox), oraz ciągłe, a także dużą ilość modyfikatorów świata.
W cenie wynajmu jest również strefa makeup oraz mobilne stanowisko do tetheringu z możliwością podpięcia własnego laptopa.

Duże okna usytuowane od strony zachodniej pozwalają na fotografowanie przy świetle dziennym od rana do wieczora.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: sunset-studio.pl  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane