logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krzysztof Pajor - Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to najważniejszy dzień w życiu, któremu towarzyszą ogromne emocje i niezliczone pokłady radości. Wykonuję reportaż ślubny od przygotowań do oczepin i plener ślubny tego samego dnia lub w innym terminie. Towarzyszę Wam w tym najważniejszym dniu tworząc reportaż na najpiękniejszych kadrach, a podczas sesji plenerowej poinstruuję by pokazać piękno i emocje Wam towarzyszące. Zdjęcie to nie tylko piękny kadr, ładne miejsce i wspaniali modele. To przede wszystkim emocje które widać na twarzach, uśmiech który dostrzeże każdy oglądający fotografie. W swojej pracy nieustanie dążę, by każdej fotografii towarzyszył pozytywny Więcej


Logo
Krzysztof Pajor - Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4000 zł - Krzysztof Pajor - Fotografia
Pakiet 1
Doskonale zdaję sobie sprawę, że to najważniejszy dzień w życiu, któremu towarzyszą ogromne emocje i niezliczone pokłady radości. Wykonuję reportaż ślubny od przygotowań do oczepin i plener ślubny tego samego dnia lub w innym terminie. Towarzyszę Wam w tym najważniejszym dniu tworząc reportaż na najpiękniejszych kadrach, a podczas sesji plenerowej poinstruuję by pokazać piękno i emocje Wam towarzyszące. Zdjęcie to nie tylko piękny kadr, ładne miejsce i wspaniali modele. To przede wszystkim emocje które widać na twarzach, uśmiech który dostrzeże każdy oglądający fotografie. W swojej pracy nieustanie dążę, by każdej fotografii towarzyszył pozytywny nastrój, który potem sami zobaczycie oglądając efekty sesji. Uwielbiam fotografować ludzi i dla ludzi, stąd zawsze mam w głowie, że na zdjęciu liczą się emocje do pokazania. Towarzyszę Wam od przygotowań w domu Panny Młodej lub Pana Młodego do oczepin, na sesję plenerową najczęściej umawiamy się w innym dniu, lub robimy sesję w dniu wesela.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - Krzysztof Pajor - Fotografia
Pakiet 1
Zdjęcia portretowe wykonane w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Może to być twój własny salon w którym czujesz się komfortowo (wtedy rozkładam dodatkowe lampy w pokoju) lub zdjęcia na mieście w ciekawych lokalizacjach. Czas trwania ok 1 godz.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 600 zł - Krzysztof Pajor - Fotografia
Pakiet 1
Wykonuję także reportaże z uroczystości Chrztu św. Najczęściej przyjeżdżam do Was na chwilę przez ceremonią by fotografować małego bohatera dnia już podczas przygotowań i ubierania. Potem jestem z Wami w kościele podczas uroczystości, potem też robimy pamiątkowe zdjęcia z uczestnikami. Z reportażu mamy min. 50 starannie obrobionych zdjęć.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane