logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kamil Tust fotograf portretowy

O mnie

Cześć! Jestem kreatywnym fotografem z masą ciekawych pomysłów na sesję zdjęciową. Na moich sesjach, poczujesz się jak na terapii, która leczy ciało i duszę. Luźna atmosfera, pozwoli uzyskać na prawdę piękne kadry. Fotografuję jedynie analogowo, na kliszy, ponieważ uważam, że te zdjęcia posiadają dusze i niepowtarzalność, którą nie uzyska się poprzez fotografię cyfrową. Serdecznie zapraszam do współpracy. Wiem, że zawsze wymyślimy razem świetny pomysł na sesje!
Logo
Kamil Tust   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 349 zł - Kamil Tust
Pakiet 1
Fotografia portretowa. W pakiecie podstawowym otrzymasz 10 zdjęć, wykonanych na błonie fotograficznej 6x6. Wydruki z tego typu formatu wychodzą ostre i można je powiększać do zdjęć 50 cm na 50 cm. Dodatkowo zawsze mam mniejszy aparat pod ręką. Dodatkiem będzie kilkanaście zdjęć zrobionych na kliszy 35 mm. Zdjęcia czarno- białe.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 499 zł - Kamil Tust
Pakiet 1
Fotografia artystyczna. W pakiecie podstawowym otrzymasz 10 zdjęć, wykonanych na błonie fotograficznej 6x6. Wydruki z tego typu formatu wychodzą ostre i można je powiększać do zdjęć 50 cm na 50 cm. Dodatkowo zawsze mam mniejszy aparat pod ręką. Dodatkiem będzie kilkanaście zdjęć zrobionych na kliszy 35 mm. Zdjęcia czarno- białe.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane