logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DamianLiwo.pl - fotografia | Wesela, Komunie, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, Eventy fotograf chrztu

O mnie

Fotograf i grafik w wolnych chwilach. Studiowałem grafikę komputerową i produkcję multimedialną. Fotografię czuję odkąd po raz pierwszy chwyciłem aparat w rękę było to gdy miałem zaledwie 11lat. Moja miłość do fotografii nie jest dziełem przypadku, jest ona wynikiem mojego życia, tego co widziałem oraz tego co słyszałem, miejsc w których byłem i ludzi których poznałem. Moje zdjęcia to ekspresje klimatu jaki panował na danej uroczystości, pokazanie emocji, ludzi takimi jakimi są.
Logo
DamianLiwo.pl - fotografia | Wesela, Komunie, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, Eventy   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 600 zł - DamianLiwo.pl - fotografia | Wesela, Komunie, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, Eventy
Pakiet 1
Zdjęcia z okazji Chrztu Świętego Waszej pociechy zaczynam krótkim reportażem z przygotowań maluszka w Waszym domu. Po ubraniu jest kilka chwil na zdjęcia z rodzicami i domownikami. Zdjęcia w kościele obejmują najważniejsze momenty, jak wejście do kościoła, błogosławieństwo, obrzęd chrztu oraz ujęcia reportażowe. Po Mszy Świętej zdjęcia grupowe przy chrzcielnicy lub przed kościołem.
Następnie jadę z Wami na przyjęcie i tam przez godzinę wykonuję reportaż oraz zdjęcia grupowe z dzieckiem. Jeśli jest możliwość wykonuję także na zewnątrz mini plener dla dziecka. Otrzymujecie kilkadziesiąt zdjęć online oraz wydruki w formacie 15cm x 21cm w zależności od wielkości spotkania.

Minimum 50 zdjęć w wersji cyfrowej, minimum 15 zdjęć w wersji papierowej w formacie 15cm x 21cm, dostęp online ze zdjęciami w dwóch formatach: do druku (wysoka jakość zdjęć) oraz do social media.

Możliwość dodatkowego zamówienia fotoksiążki w formacie 30×30 lub 25×30  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1700 - 3000 zł - DamianLiwo.pl - fotografia | Wesela, Komunie, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, Eventy
Pakiet 1
Pakiet ślubny obejmuje przygotowania Pana Młodego i Pani Młodej, zdjęcia w kościele oraz reportaż z zabawy tanecznej do godziny 1:00. Jeśli sobie życzycie wykonujemy też zdjęcia grupowe z gośćmi weselnymi.
Otrzymujecie w wersji cyfrowej 300 zdjęć po autorskiej obróbce oraz 50 zdjęć w wersji papierowej w formacie 15cm x 21cm.

Minimum 300 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive, dostęp online, minimum 50 zdjęć w wersji papierowej w eleganckim pudełeczku w formacie 15cm x 21cm  
Pakiet 2
Powiększony pakiet o sesję w innym terminie. Umawiamy się na sesję plenerową w wybranym przez Was lub wspólnie miejscu. Plenery zagraniczne bardzo mile widziane, więc jeśli tylko macie marzenie, by podczas podróży poślubnej odbyć sesję plenerową, na pewno znajdziemy na to sposób.
Otrzymujecie w wersji cyfrowej 400 zdjęć po autorskiej obróbce oraz 100 zdjęć w wersji papierowej w formacie 15cm x 21cm.

Minimum 400 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive, dostęp online, minimum 100 zdjęć w wersji papierowej w eleganckim pudełeczku w formacie 15cm x 21cm 
Pakiet 3
Oprócz zdjęć z Waszego ślubu, wesela i pleneru spotykamy się na sesje narzeczeńską przed ślubem, aby lepiej się poznać i uwiecznić chwile Waszego narzeczeństwa. W tym pakiecie znajdziecie łącznie 600 zdjęć w wersji cyfrowej online oraz na pendrive, a także fotoksiążkę w formacie 30×30 z dziesiątkami Waszych zdjęć połączonymi w jedną historię Waszej miłości.

Minimum 600 zdjęć w wersji cyfrowej na pendrive, dostęp online w formacie do social media oraz do druku, fotoksiążka
w formacie 30cm x 30cm 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 800 zł - DamianLiwo.pl - fotografia | Wesela, Komunie, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe, Eventy
Pakiet 1
Dla Waszej pociechy jest to wyjątkowy dzień,
Płyta DVD oraz dostęp do galerii online z wszystkimi zdjęciami z uroczystości.

Każde dziecko otrzymuje:

zdjęcie momentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej
wybrane zdjęcie z uroczystości
zdjęcie z Księdzem (po uzyskaniu zgody księdza)
zdjęcie grupowe
zdjęcie z obrazkiem / z rodzicami / z rodziną
Minimum 50 zdjęć w wersji cyfrowej, minimum 5 zdjęć dla osoby w wersji papierowej w formacie 15cm x 21cm, dostęp online ze zdjęciami.

Koszt: 60zł/os

W przypadku grupy poniżej 20osób koszt 1200zł.

Posiadam wymagane uprawnienia do rejestracji uroczystości kościelnych.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane