logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Oneworld Media fotograf portretowy

O mnie

Adam Bijak. Fotograf-portrecista, grafik, edytor zdjęć z 15 letnim doświadczeniem. Jego indywidualne podejście do sesji, na luzie, z uśmiechem, powodują, że potrafi z klientów wydobyć pozytywne, naturalne emocje, które utrwala w aparacie fotograficzym. Kształcił się i zdobywał doświadczenie u boku największych sław polskiej fotografii modowej i portretowej: dr hab. Marian Schmidt, Tadeusz Rolke, Witold Krassowski, Lorne Liesenfeld, czy Wojciech Prażmowski. Założyciel Oneworld Media, od dwóch lat z sukcesami specjalizuje się w nowatorskiej dziedzinie - portrety na portale randkowe. Wraz z Państwową Akademią Nauk i SWPS prowadził badania dotyczące wpływu aplikacji Więcej
Logo
Oneworld Media   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 999 zł - Oneworld Media
Pakiet 1
Wybierz najlepszą ofertę na rynku. Kompletne kreowanie wizerunku na portalu randkowym. Zestaw fotografii, edycję opisu profilu/aplikacji randkowej oraz układu zdjęć w taki sposób, by w możliwie najlepszy sposób zaciekawić drugą osobę. Przełam słabości, nieśmiałość, pokaż swoje zalety.

Co otrzymujesz w pakiecie Sesja Tinder Gold?

❤️ 180 minut sesji w tym:
❤️ Sesja plenerowa
❤️ Sesja studyjna
❤️ 18 zdjęć po cyfrowej edycji (Capture One Pro / Adobe Photoshop)
❤️ Plan prezentacji osoby na profilach randkowych
❤️ Wybór zdjęć profilowych i ich ułożenia w aplikacji
❤️ Edycja opisu profilu randkowego

Najlepsi fotografowie!

Sesję wykonają doświadczeni fotografowie z ponad 10 letnim doświadczeniem. Absolwenci uczelni artystycznych, w tym Warszawskiej Szkoły Fotgorafii i Grafiki Projektowej, kształtowani artystycznie przez takich mistrzów fotografii jak: Marian Schmidt, Tadeusz Rolke, Wojciech Prażmowski i inni.
Nasi fotografowie specjalizują się w fotografii humanistycznej, portretowej. W swoich zdjęciach ukazują emocje, charakter, osobowość. Potrafią wydobyć najlepsze cechy, pracować z amatorami. W trakcie sesji czeka Cię przyjazna atmosfera, luźny klimat, pozytywne emocje.  

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane