logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Andrzej "ostryArt" Ostrowski fotograf aktu

O mnie

Fotograf, pasjonat podróży i dobrej kuchni. Poszukuję w fotografii drugiego dna, emocji i przekazu. Najważniejsze dla mnie to zaciekawić odbiorę, każda reakcja na zdjęcie nawet krytyka jest lepsza niż obojętność. Nie boję się eksperymentów z formą, długimi czasami czy camerą obscura. Ciągle poszukuję nowych inspiracji i wyzwań. Nie boję się pracy na ulicy jak i w zaciszu studia.
Logo
Andrzej "ostryArt" Ostrowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia aktu cena: 300 zł - Andrzej "ostryArt" Ostrowski
Pakiet 1
Fotografia aktu to subtelność, kobiecość i delikatność. Pewnie wyjście ze swojej strefy komfortu ale i idealny moment pracy z własnym ciałem czego efektem jest niesamowita pamiątka.
Idealna na prezent dla samej siebie jak i jako voucher prezentowy dla przyjaciółki, żony, siostry lub mamy.
Wiek nie ogranicza piękna i pasji ale daje nam możliwość obcowania z własnym ciałem w sytuacji odbiegającej od codzienności. Uczy pokory i dale wgląd wewnątrz siebie.
W ofercie możliwość otrzymania zdjęć cyfrowych jak i wysokiej klasy wielkoformatowych wydruków na papierze fotograficznym. Gotowe do powieszenia w ramie w formie obrazu/zdjęcia. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane