logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Małgorzata Nykiel Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Jestem Gosia! To ja stoję za fotografiami, które widzisz na tej stronie. Zajmuję się pełną miłości, ciepła i emocji fotografią ślubną i rodzinną-lifestyle, sesje wykonuję w plenerze bądź w Waszym domu/wynajętym apartamencie. W mojej ofercie znajduje się fotografia okolicznościowa, w tym fotografia ślubna, chrztu świętego, wieczoru panieńskiego, reportaże z urodzin i innych przyjęć. Zapraszam Was również na sesje zdjęciowe rodzinne, ciążowe, noworodkowe, dziecięce, kobiece, czy narzeczeńskie/par. Wasze wspomnienia zachowam w pięknych wydrukach wysokiej jakości oraz personalizowanych albumach. Zaufaj mi, a ja stworzę dla Ciebie pamiątkę z naturalnymi Więcej
Logo
Małgorzata Nykiel Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Twój ślub zasługuje na wyjątkową oprawę. Moje zdjęcia są naturalne i pełne emocji. Stworzymy najpiękniejszą, ponadczasową pamiątkę Waszej uroczystości.
Dbam o najmniejsze detale i przywiązuję szczególną uwagę do produktu końcowego. Zdjęcia z reportażu ślubnego otrzymacie w gustownym, ręcznie robionym drewnianym pudełku. Oferuję również najwyższej jakości albumy w postaci fotoksiążki . Bardzo ważna jest dla mnie bezpośrednia relacja, dlatego staram się spotkać ze swoimi parami na przysłowiowej kawce, gdzie opowiadam o swojej pracy i odpowiadam na Wasze pytania.

Przygotowania do śluby pochłaniają dziesiątki jak nie setki godzin...dlatego uważam że wybór właściwego fotografa powinien być czystą przyjemnością. Właśnie dlatego moja oferta jest maksymalnie prosta. Trzy proste pakiety bez kruczków. Uważamy, że tak ważny dzień zasługuje na pełną i niezwykłą oprawę fotograficzną. Opowiem historię Waszego dnia w wyjątkowy i unikalny sposób. Najczęściej wybieracie pakiet standard gdzie spędzamy razem 12 wyjątkowych godzin fotografując przygotowania, ceremonię, przyjęcie weselne i kończąc naszą pracę o godzinie 1 w nocy. Tuż przed zachodem słońca porwę Was na krótką mini sesję plenerową.

Otrzymacie minimum 400 fotografii poddanych autorskiej obróbce. Zdjęcia dostępne będą w indywidualnej galerii internetowej chronionej hasłem. Będziecie mogli podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Kocham odbitki. Nie wyobrażam sobie reportażu ślubnego bez pięknych wydruków, dlatego otrzymacie minimum 100 fotografii w dużym formacie 15×23 cm. Pięknie zapakowane w ręcznie robionym drewnianym pudełku. Chcesz poznać szczegóły ? Skontaktuj się ze mną  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Wykonuję zarówno reportaże w dniu komunii, fotografuję przygotowanie w domu, ceremonię Pierwszej Komunii Świętej w kościele, a następnie przyjęcie podczas którego wykonuję sesję plenerową.

Istnieje także możliwość wykonania samej sesji plenerowej kilka dni po komunii, umawiamy się wówczas w godzinach mocno popołudniowych. Ustalamy wspólnie miejsce i styl zdjęć.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Reportaż z Chrztu Świętego najlepiej rozpocząć w domu. Przygotowania to doskonały moment, abyśmy się lepiej poznali, a Wasze dzieci i najbliżsi goście przyzwyczaili się do mojej obecności. W domu fotografuję detale, takie jak ubranko do chrztu, szatkę, świecę, czy pamiątki chrztu. Jestem obecna podczas ubierania maluszka i wykonuję małą sesję domową. Podczas ceremonii Chrztu Świętego uwieczniam najważniejsze momenty. Po zakończonym nabożeństwie wykonuję pamiątkowe, rodzinne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem. Następnie udaję się z Wami na przyjęcie i wykonuję reportaż oraz ujęcia z całą Waszą rodzina.
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Sesje dziecięce wykonuję w Waszym domu lub w plenerze. Mają charakter lifestylowy. Zawsze staram się, aby powstały piękne, naturalne, ale także pełne emocji ujęcia. Żeby tak się stało sesja musi się jednak wiązać z dobrą zabawą, dlatego od samego początku staram się zaprzyjaźnić z Waszymi pociechami. Sesje dziecięce plenerowe odbywają się przez cały rok. Każda pora roku stwarza unikatowe warunki do zdjęć. Naturalne środowisko sprawia, że dzieci mogą być sobą. Sesję możemy wykonać w Waszym domu lub ogrodzie, możemy pojechać na łąkę, do lasu, parku, czy nad jezioro.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 350 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Sesje ciążowe wykonuję zarówno w plenerze, jak i w domu u klienta.Podobnie jak każda inna moja sesja, skupiam się głównie na emocjach, w tym przypadku towarzyszącym oczekiwaniu na dziecko.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Sesje dla par wykonuję zarówno w plenerze, jak i w domu u klienta.Podobnie jak każda inna moja sesja, skupiam się głównie na emocjach, w tym przypadku towarzyszącym oczekiwaniu na dziecko.
 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Małgorzata Nykiel Fotografia
Pakiet 1
Wykonuję również sesje noworodkowe - są to domowe sesje noworodkowe i niemowlęce ale jeśli pogoda sprzyja to także niemowlęce plenerowe Domowe sesje noworodkowe w porównaniu do studyjnych mają 1 dużą zaletę- nie trzeba podróżować z maluszkiem, a zarówno on, jak i rodzice czują się u siebie zdecydowanie swobodniej. Nie znajdziecie u mnie mis, wiaderek i ubranek dla noworodkó. Stawiam na naturalność i czułe objęcia rodziców. Nie wyznaczam granic wiekowych. Możemy wykonać sesję noworodkową, a jeżeli z różnych powodów nie udało Ci się przyjść na sesję w tym czasie możliwa jest także sesja niemowlęca. Tu także uwielbiam detale...malutkie rączki, stópki....czy Wasze wpatrzone z miłością oczy w maluszka.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane