logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

paradowscyfotografia fotograf ślubny

O mnie

Witajcie, Fotografujemy grymasy, uśmiechy i łzy. Jesteśmy cierpliwi słuchając Was. Pracujemy w skupieniu czekając na piękne, wzruszające momenty. Poruszamy się niemal bezszelestnie kiedy robimy zdjęcia reporterskie (uroczystości). Zrobiliśmy już błędy, które trzeba było zrobić, aby dziś żadna sytuacja i nawet najgorsze oświetlenie nas nie zaskoczyły. Uśmiechem oraz rozmową dodajemy otuchy i odwagi pracując nad portretem. Mamy czas, nie gonią nas inni, nie dzwonią telefony. W naszym małym studio mamy pełna kontrole nad światłem. Pozdrawiamy serdecznie, Kasia i Rafał Paradowscy
Logo
paradowscyfotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1999 zł - paradowscyfotografia
Pakiet 1
Fotografia ślubna jest wyjątkowa, szczera, wzruszająca, pełna szczęścia i miłości… Uwielbiamy fotografować takie niepowtarzalne i piękne momenty! Kochamy to co robimy i mamy w sobie ogrom pasji oraz głowy pełne pomysłów. Jeśli nam zaufacie – otrzymacie zdjęcia pełne magii, wzruszeń i ulotnych emocji.
Co oferujemy?
Proponujemy całodniowy fotoreportaż ślubny. Będziemy Wam towarzyszyć od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin i zabawę weselną, aż do oczepin. Zdjęcia w plenerze najlepiej zrealizować innego dnia. Jesteście wtedy bardziej zrelaksowani i wypoczęci, dzięki czemu sesja będzie dla Was większą przyjemnością i zabawą.

W pakiecie proponujemy Wam całodniową sesję zdjęciową wraz z plenerem oraz albumem. W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje możliwość realizacji tylko wybranej części reportażu. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane