logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bez Pozwolenia x kubageleta fotograf

O mnie

Razem z BezPozwolenia tworzymy zespół artystycznych duszy gotowych do działania na każdej płaszczyźnie mediów: Zaczynając od fotografii, poprzez wideo artystyczne, aż do grafik na Twoje social media. Dysponujemy własnym sprzętem wysokiej klasy, który spełni wymagania Ciebie i Twojej firmy. Oferujemy również Wirtualne Wyprawy, które pozwalają przedstawić dowolny budynek w przestrzeni internetowej lub w formie aplikacji do szkoleń i informacji. Nasza ekipa może dojechać w każdy zakątek polski w celu wykonania usług.
Logo
Bez Pozwolenia x kubageleta   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Usługi postprodukcyjne cena: 100 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 
Fotografia reklamowa cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Przedstawimy Twój produkt lub usługę w kreatywny sposób, który sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie obok niego. Możemy również stworzyć Wirtualną Wyprawę, która jest naszym flagowym produktem - przedstawimy mieszkanie, biuro, halę lub fabrykę za pomocą zdjęc fotogrametrycznych w formie wirtualnego spaceru po obiekcie. Dla biznesów potrzebujących systemu szkoleniowego w formie interaktywnej mapy lub po prostu informacji - stworzymy aplikację na podstawie modelu Twojego przedsiębiorstwa. Podana cena dotyczy tylko zdjeć produktu. Po więcej informacji o Wyprawach zapraszamy w wiadomości tekstowej. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Wydarzenia sportowe oraz spotkania nie należą do łatwych planów zdjęciowych, ale potrafimy odpowiednio dobrać sprzęt i kadry, aby pokazać dynamikę wydarzenia. 
Fotografia architektury cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Usługa doskonale łączy się z Naszymi Wirtualnymi Wyprawami. Za pomocą różnych technik przedstawimy ogół oraz szczegół budynku lub wnętrza. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 800 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Tworzymy też - na życzenie klienta sesję w wynajętym studiu. Duża swoboda oraz wiedza naszych fotografów pozwoli uzyskać oczekiwany efekt w najlepszej postaci. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 200 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Najlepsza forma pokazania Ciebie, Twoich zainteresowań to właśnie portret w różnych formatach. Tworzymy ich duży wachlarz - zaczynając od zwykłego portretu do CV, kończąc na portretach w stylu sztuki wysokiej. Cena podana za jedną osobę. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
Fotografia, która przedstawi Ciebie, Twój produkt w ciekawej odsłonie. Możemy stworzyć okładki, teledyski, grafiki, plakaty i wiele więcej w różnorodnej stylistyce i dokładnej postprodukcji. 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 
Fotografia studniówkowa cena: 1000 zł - Bez Pozwolenia x kubageleta
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane