O mnie

Drodzy Państwo, swoją ofertę kieruję do wszystkich osób, które mają ochotę na piękną pamiątkę z najważniejszych chwil w ich życiu. Ślub to ważna decyzja, więc staram się, żeby uwiecznienie jej dla Państwa, było w najwyższych standardach i pokazało wspomnienia w pięknym obrazie. Staram się również, aby koszty nie obciążały zbytnio kieszeni, zdaję sobie sprawę iż młodzi są dopiero na dorobku…więc nie obawiajcie się dzwonić i pytać. tel.694-952-289

KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
Umawiamy się na spotkanie zapoznawcze na miesiąc przed ślubem lub wcześniej.
Ustalamy szczegóły. Przyjeżdżam rano w dniu ślubu i jestem w Wami od przygotowań do oczepin - do jakiejś 1:00 w nocy.(zdjęcia w kościele, na zabawie weselnej, oraz mini plener, jeśli jest taka możliwość :-) )Plener możemy zrobić w dniu ślubu lub innym dniu (w innym).Dostajecie wszystkie zdjęcia po obróbce na DVD - 2 płyty oraz wybrane duże zdjęcia 13x18 w ekskluzywnym albumie z zamszowa okładką. Gratis 30 zdjęć obrobionych przy użyciu masek ramek itp. Oraz płyta z podkładem muzycznym złożona ze zdjęć ślubnych (pokaz slajdów)
Posiadam uprawnienia z Kurii Biskupiej do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych. Dlaczego jest to takie ważne? Myślę, że nikt z Państwa nie chce mieć niespodzianki w postaci księdza, który NIE ZGODZI się na robienie zdjęć przez fotografa nie posiadającego uprawnień.
W ofercie znajdują się również :
- renowacja starych zdjęć, jak również postarzanie nowych,
- wszelkie zmiany kolorystyki zdjęć (z kolorowego na czarno-białe lub odwrotnie, sepia i inne efekty),
- doświetlanie lub przyciemnianie, poprawa kontrastu, nasycenia kolorów, redukcja szumu,
- kadrowanie i prostowanie,
- szeroko pojęty retusz – realistyczny makijaż, opalenizna, dodawanie lub usuwanie tatuaży, zmiany sylwetki (np. wirtualne odchudzanie, powiększanie biustu itp.), korekcja twarzy i jej elementów, usuwanie efektu „czerwonych oczu” etc.
- szparowanie skomplikowanych obiektów,
- dodawanie dowolnego tekstu, ramki i innych elementów; wycinanie elementów niepożądanych.
Zadzwoń i przekonaj się jak tanio  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane